ПриватБанк продовжує кредитування підприємців та МСБ за програмою державних гарантій. Як повідомив керівник Дирекції обслуговування бізнес клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв, чергова сума в рамках програми у розмірі 2 млрд грн виділена банку урядом 2 грудня.

Завдяки участі у проекті, бізнес-клієнти ПриватБанку, які підходять під критерії, затверджені Постановою Кабінета Міністрів №1151 від 25.11.2020, зможуть отримувати фінансування з частковим забезпеченням державними гарантіями без додаткової застави або з додатковою заставою, а також для покупки основних засобів у кредит з авансом від 10% (крім несільскогосподарського обладнання).

Кредитування під державні гарантії можна також поєднувати з фінансуванням за програмою «доступні кредити 5-7-9%». З початку 2021 році ПриватБанк профінансував майже 30 тисяч бізнес-клієнтів на загальну суму 12 мільярдів гривень.

Подати заявку на отримання фінансування з частковим забезпеченням державними гарантіями можна на сайті Приватбанку на сторінці: pb.ua/derggarant.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Leave a reply