ПриватБанк подає касацію на постанову Північного апеляційного господарського суду, який 14 квітня відхилив апеляційну скаргу АТ КБ “ПриватБанк” та залишив у силі рішення Господарського суду м. Києва по справі № 910/14224/20, яким визнано припиненими зобов’язання АТ “Нікопольський завод феросплавів” по одному із кредитних договорів.

На рішення у такій справі посилались відповідачі у Канцлерському Суді Штату Делавер під час розгляду позову ПриватБанку до його колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова про відшкодування шкоди у сотні мільйонів доларів, завданої ПриватБанку у 2016 році.

Нагадаємо, розгляд такої справи по суті відбувався з нетиповою швидкістю, так, підготовче провадження по справі було закрите 20.01.2021р, а розгляд справи по суті був призначений на п’ятницю 22.01.2021р. і завершений в той же день.

Ухвалене по такій справі рішення обґрунтоване висновками, які не пов’язані з предметом спору в українському процесі (зокрема щодо цільового використання кредитів та джерел коштів для їх повернення). Відповідачі у справах Канцлерського Суду вже намагались використати такі висновки в американському процесі.

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...

Leave a reply