В рамках затвердженої Урядом та НБУ політики скорочення проблемної заборгованості державних банків, ПриватБанк планує до кінця 2024 року продати права вимоги за портфелем карткових кредитів  загальною заборгованістю на суму 4.8 млрд грн.

Як повідомила член правління ПриватБанку з питань керування ризиками Лариса Чернишова, запланований на продаж портфель включає споживчі кредити минулих років, надані фізичним особам без забезпечення, які були визнані безнадійними та списані за рахунок сформованих резервів. З портфелю для продажу виключені кредити, за якими боржниками є військовослужбовці та мобілізовані –  за інформацією, яка наявна в ПриватБанку.

Для забезпечення максимально чесних та прозорих умов продажу, ПриватБанк продовжить реалізацію прав вимог за картковими кредитами фізичних осіб через електронний аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України). Наразі ПриватБанк оновлює Правила торгів, щоб залучити ширше коло потенційних гравців ринку. Наступне розміщення інформаційного оголошення про проведення електронних торгів заплановано на серпень 2024 року, про умови та час іх проведення буде повідомлено додатково.

«Вітаємо таке рішення банку і раді продовжити ефективну співпрацю в реалізації прав вимоги. Зі свого боку ми продовжуємо покращувати процес торгів, щоб наші аукціони залишались сучасними та ефективними», – наголосив генеральний директор ДП “СЕТАМ” Олександр Мамро.

Нагадуємо, в березні 2024 року за результатами торгів на СЕТАМ банк успішно підписав угоду з переможцем електронних торгів з продажу портфелю карткових кредитів загальною заборгованістю на суму 491 млн грн. вартістю 13 101 000 грн.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.