ПриватБанк підключив оплату картками UnionPay у понад 12 000 українських інтернет-магазинах та онлайн-сервісах. Користувачі карток UnionPay відтепер мають можливість оплачувати покупки онлайн на будь якому сайті, що користується сервісом інтернет еквайрингу Liqpay. Прийом платежів за допомогою карток UnionPay автоматично включено для всіх мерчантів LiqPay та не потребує додаткової інтеграції чи налаштувань.

Нагадаємо, у листопаді 2019 ПриватБанк першим в Україні відкрив випуск платіжних карток міжнародної системи UnionPay International, якими можна розплачуватися в Україні та більше ніж 170 країн світу. Клієнти ПриватБанку можуть оформити заявку на отримання безконтактної кредитної картки UnionPay “Універсальна” рівня Classic та Gold та отримати їх у відділеннях банку.

Починаючи з грудня 2019 року користувачі платіжних карток UnionPay можуть використовувати їх в мережі ПриватБанку – розплачуватися в готелях, ресторанах і торгових точках та знімати готівку в банкоматах ПриватБанку по всій країні. Найближчим часом ПриватБанк і UnionPay планують запуск цифрових платіжних продуктів, які дозволять використовувати переваги платіжної системи без відвідування банку й отримання фізичних карток.

UnionPay International надає можливість використовувати картки для оплати товарів, послуг і зняття готівки в 179 країнах світу. Картки UnionPay емітуються в 63 країнах та регіонах. UnionPay International забезпечує високоякісні, економічно ефективні та безпечні транскордонні платіжні послуги для найбільшої в світі клієнтської бази власників карток, забезпечуючи зручні місцеві послуги швидко зростаючої кількості власників карток UnionPay і торгово-сервісних підприємств у всьому світі.

На сьогоднішній день на частку UnionPay припадає найбільший в світі обсяг витрат за картками.

You may also like

Новини компаній

Українці, що постраждали від війни, зможуть отримати допомогу від чеської гуманітарної організації «Людина в біді» через ПриватБанк

ПриватБанк розпочинає виплати фінансової допомоги від чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Програма багатоцільової грошової ...

Leave a reply