Як ПриватБанк, так і його благодійний фонд від початку повномасштабного вторгнення невтомно надають благодійну допомогу. За кожною заявкою і поставкою – ціла історія.

Ця історія про допомогу нашим пораненим громадянам. Благодійний фонд ПриватБанку передав до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи мікроскоп для нейрохірургічних операцій вартістю понад 1 мільйон 400 тисяч гривень. Прилад, який рятує життя та здоров’я українців, було закуплено за кошти, перераховані клієнтами банку на благодійність і це допомога, яку не порахувати з точки зору цінності життя.

Генеральний директор медзакладу Максим Прикупенко щиро вдячний кожному меценату: «Наразі в нашому госпіталі знаходиться достатня кількість  поранених, які потребують надскладних оперативних втручань. Мікроскоп вже рятує життя наших пацієнтів! Дякуємо вам за можливість ще ефективніше лікувати та надавати необхідну медичну допомогу!» 

Вдячні кожному за його внесок. Беремо і допомагаємо!

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.