Запуск застосунку Термінал, що дозволив українським підприємцям приймати безготівкові оплати за допомогою iPhone, цього року приніс ПриватБанку головну банківську нагороду за інновації на Ukrainian Fintech Awards 2024 – “Banking Innovation award”. Маркетингова кампанія із запуску Терміналу та відеоролик “Технологія майбутнього” також отримали головну відзнаку “Fintech Marketing campaign of the year”.

Як повідомили під час вручення нагород організатори премії – Українська асоціація фінтех компаній – спільний проект ПриватБанку та Нової пошти з безкоштовної доставки платіжних карток клієнтам по Україні та за кордон, визнаний кращим у номінації “Best Collaboration fintech+logistic”.

Освітні ініціативи банку були визнані журі премії кращими у номінації “Best  Finance ESG initiative”. Також ПриватБанк другий рік поспіль був названий банком, що найбільш готовий на ринку до провадження відкритого банкінгу – “Best open banking readiness”.

В рамках щорічної премії Ukrainian FinTech Awards експертне журі обрало переможців серед банків, фінтех компаній та інших учасників фінансового ринку у 33 номінаціях.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.