У меню благодійності ПриватБанку з’явилась ще одна програма збору коштів — для Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим».

Відтепер ця програма доступна у сервісах банку, за допомогою яких зробити пожертву швидко і просто: у Приват24, терміналах самообслуговування, банкоматах, на сайті blago.privatbank.ua, а також благодійні внески приймають у касах відділень банку. Вже за перший тиждень через сервіси ПриватБанку на рахунок «Повернись живим» надійшло понад 16 млн гривень.

«Від початку повномасштабного вторгнення ми маємо чимало переказів з-за кордону, але все ж найбільше коштів на допомогу війську переводять зсередини України. Оновлення додатку спрощує процедуру переказів, і це дуже цінно. Гроші, зібрані за допомогою Приват24, плануємо витратити, зокрема, на аеророзвідку — один із пріоритетних напрямків нашої роботи», — зазначив директор «Повернись живим» Тарас Чмут.

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» з часу свого заснування у 2014 році став найбільшою благодійною організацією, що забезпечує Збройні Сили України, використовує надіслані кошти на забезпечення потреб України у реальному часі та надає експертну допомогу всім силовим підрозділам.

Окрім програми допомоги фонду “Повернись живим”, банк реалізував зручний спосіб збору коштів на спеціальні рахунки: рахунок НБУ на потреби ЗСУ та рахунок Мінсоцполітики на гуманітарну допомогу українцям. Завдяки простим інструментам переказів, через ПриватБанк на потреби ЗСУ вже надійшло майже 2,4 млрд. гривень, а на гуманітарну допомогу українцям – 77,5 млн гривень. Сам банк від початку повномасштабної війни  спрямував на благодійні проєкти понад 41 мільйон гривень, що спрямовані на допомогу військовим, медичним закладам та гуманітарні потреби українців.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Comments are closed.