ПриватБанк та компанія Mastercard та ПриватБанк за ініціативи Ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка запускають безконтактну оплату вхідних квитків до ботанічного саду. Відтепер львів’яни та гості міста зможуть оплачувати вхід до саду безконтактно — фізичною карткою чи оцифрованою в гаджеті з NFC — на спеціально обладнаному жовтому турнікеті.

Для оплати дорослого квитка достатньо обрати тип квитка на жовтому турнікеті на вході та піднести безконтактну картку або платіжний пристрій з NFC до термінала. Щоб здійснити оплату квитка для учнів та студентів, необхідно натиснути на турнікеті кнопку у відповідній зоні, і після цього піднести картку або платіжний пристрій до термінала. Будь-які додаткові комісії при оплаті вхідного квитка безготівково — відсутні.

Вхід у Ботанічний сад при університеті імені Івана Франка, який обладнаний турнікетом для безконтактної оплати, розташований по вул. Черемшини, 44. Дні відвідування саду: вівторок, середа, четвер, неділя з 10.00 по 18.00.

Вартість вхідного квитка для дорослого з відвідуванням оранжереї становить 120 грн, без відвідування — 90 грн. Для учнів та студентів вартість квитка становитиме 90 грн та 50 грн відповідно. Право на безоплатне відвідування саду, за наявності відповідного посвідчення, мають військовослужбовці ЗСУ та строкової служби, учасники бойових дій, учасники АТО; діти дошкільного віку, діти-сироти та діти, які позбавлені батьківської опіки; люди з інвалідністю І та ІІ груп.

Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка заснований у 1852 році та є одним із найстаріших садів в Україні та у Східній Європі зокрема. Територія саду сягає понад 16 гектарів, включно з оранжерейним комплексом, де розмістилася розмаїта колекція рослин з усього світу – понад 5 тис. видів та сортів. Локація відновила роботу цієї весни після трирічної перерви, тож містяни та гості Львова можуть насолодитися прогулянкою в саду, сплачуючи вхідний квиток безконтактно та уникаючи при цьому черг.

Про Mastercard (NYSE: MA)

Mastercard – глобальна технологічна компанія в галузі платежів. Наша місія – забезпечуючи безпечні, прості, технологічні та доступні транзакції, розвивати та зміцнювати цифрову економіку, яка надає переваги усім та всюди. Використовуючи захищені дані та мережі, створюючи партнерства та спираючись на те, що надихає, ми надаємо інновації та рішення, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам та бізнесу реалізовувати їхній найбільший потенціал. Наша культура та все, що ми робимо всередині та поза межами компанії, визначається у відповідності з коефіцієнтом добропорядності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж у 210 країнах та територіях і створюємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх. 

www.mastercard.com 

Про ПриватБанк

ПриватБанк – найбільший державний банк України. На сьогодні в банку обслуговуються понад 18 мільйонів активних клієнтів, а загалом його послугами користуються 70% українців. Банк є лідером в роздрібному сегменті та активно впроваджує послуги для малого та середнього бізнесу, має потужну цифрову екосистему та розгалужену мережу з понад 1100 відділень, 5000 банкоматів, 10 000 терміналів самообслуговування та 223 000 POS-терміналів по всій території країни. Робота ПриватБанку спрямована на розвиток економіки України, підтримку українців та українського бізнесу і під час війни. Беремо і робимо!

You may also like

Comments are closed.