До опорних лікарень Дніпра та Кривого Рогу доставили 2 апарати ШВЛ з інтелектуальними режимами та портативний ультразвуковий апарат експертного класу загальною вартістю 3,7 млн гривень. Обладнання, що врятує життя бійців та цивільного населення, закуплене за програмою “Допомога шпиталям та медзакладам України”, яку реалізує ПриватБанк через свій благодійний фонд “Допомагати просто!”.

На сьогодні клієнти банку перерахували на програму  “Допомога шпиталям та медзакладам України” понад 26 мільйонів гривень. Зібрані кошти спрямовуються на медичне обладнання, медикаменти, витратні матеріали, аби рятувати життя в цей важкий час.

Долучитися до благодійної програми можна у розділі «Добро» застосунку Приват24, терміналах самообслуговування та банкоматах ПриватБанку, через каси відділень банку, а також на сайті blago.privatbank.ua, де прозоро і в реальному часі відображається хід зборів на програми.

You may also like

Новини компаній

42,1% українських МСБ відзначають брак кваліфікованих працівників: Netpeak Group надає в паблік курси для навчання та адаптації співробітників

Хмарна LMS-платформа АcademyOcean (частина Netpeak Group), надасть українським компаніям безкоштовний доступ до 10 курсів з ...

Comments are closed.