Українці, які через війну зараз змушені перебувати за кордоном, мають нагоду підтримати Україну та наблизити нашу перемогу, просто розраховуючись картками ПриватБанку за покупки у будь-якій країні світу.

Разом з платіжними системами Visa та Mastercard ми запустили благодійну ініціативу «Підтримайте Україну з-за кордону». Для участі у ній достатньо з 16 травня до 30 червня активно розраховуватися картками ПриватБанку за кордоном. З кожної оплати карткою ми спрямуємо по одній гривні на потреби Збройних сил України.

Щоб долучитися до акції, необхідно зареєструватися на сайті https://newpromos.privatbank.ua/Pidtrymayte_Ukrainu_z_za_kordonu або в мобільному додатку Приват24. Кількість транзакцій, а отже, й перерахованих нашим військовим гривень, необмежена.

Беремо і перемагаємо!

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.