Клієнти ПриватБанку зможуть отримати кешбек до 10 000 гривень, якщо користуються для закордонних переказів системою RIA та картками ПриватБанку і Mastercard.

З початку листопада 2023 до кінця січня 2024 року кожен, хто отримає міжнародний переказ RIA на картки Mastercard ПриватБанку на суму від 1000 грн (у еквіваленті) та оплачує карткою покупки на суму від 100 грн, прийматиме участь у розіграші кешбеків від 100 до 10 000 гривень за переказ. Кешбеки розігруватимуть серед учасників програми щомісяця за умови реєстрації на спеціальній сторінці банку.

Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу можна отримати миттєво на банківські рахунки та картки через Приват24, сервісний центр банку  або понад 19 тис. банкоматів і терміналів самообслуговування. Надіслати грошовий переказ до України можна через 495 тисяч пунктів (з будь-якої країни світу) або мобільний додаток Ria (у 25 країнах).

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.