Разом переживати біль легше: ПриватБанк та його корпоративний благодійний фонд “Допомагати просто!” долучилися до провідних бізнесів, які вирішили допомогти швидшому відновленню дитячої лікарні “Охматдит” у Києві, що 8 липня постраждала внаслідок ворожої ракетної атаки.

Банк виділяє 3 млн грн на закупівлю необхідного обладнання для відновлення роботи зруйнованого корпусу лікарні, а також закупівлі необхідних медикаментів та медичних матеріалів.

Благодійний фонд ПриватБанку БО “БФ “Допомагати просто!” вже понад 10 років допомагає в надзвичайних ситуаціях та, зокрема, у співпраці з МОЗ надає підтримку лікарням України. Від початку повномасштабного вторгнення завдяки фонду 50 шпиталів та медзакладів отримали допомогу на понад 100 млн грн завдяки внескам ПриватБанку та клієнтів банку.

Підтримати програму “Невідкладний донат. Допомога шпиталям та медзакладам України” можна, зробивши донат за допомогою будь-якого із сервісів ПриватБанку: в меню «Добро» в Приват24, меню «Благодійність» в банкоматах та терміналах самообслуговування та через сайт dobro.privatbank.ua, на якому розміщені звіти про доставлене обладнання.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.