Клієнти ПриватБанку відтепер можуть отримувати SWIFT-перекази в швейцарських франках та євро без додаткової комісії через Citibank EUROPE PLC. Продовжуючи розвивати платіжні “мости” з європейськими банками, ПриватБанк відкрив нові кореспондентські рахунки в Citibank N.A. в швейцарських франках (СHF) та евро (EUR). Це додає зручності клієнтам, які зараз перебувають у європейских країнах через війну, та допомагають рідним, близьким та ЗСУ в Україні.

Відкриття нових кореспондентських рахунків банку дає можливість клієнтам відправляти в ПриватБанк SWIFT-переказів фізичних осіб в в швейцарських франках та евро через Citibank EUROPE PLC. без додаткової комісії. Сформувати реквізити можна через Приват24 (меню «Сервіси – Перекази – SWIFT – Реквізити»). Зарахування валютних переказів на гривневі рахунки здійснюється без комісії.

Головні переваги отримання SWIFT-переказів через ПриватБанк – відсутність обмежень за сумою, можливість онлайн відстеження переказів, спеціальна лінія підтримки для одержувачів SWIFT-переказів. За даними банку, зазвичай гроші надходять на рахунки протягом 24 годин, а 40% платежів зараховуються одержувачу за 5 хвилин.

Як отримати реквізити для SWIFT-переказу в додатку Приват24 – https://www.youtube.com/watch?v=wPXa3wOTKqQ.

Як отримати реквізити картки для зарахування SWIFT через вебверсію Приват24 – https://www.youtube.com/watch?v=PZdhdBRMbUA.

You may also like

Новини компаній

В Україні стрімко набирає оберти прийом платежів через смартфони: за рік кількість активних користувачів додатку “Термінал” зросла у 5 разів

Українські підприємці все частіше вибирають для прийому оплати за товари та послуги зручний банківський сервіс, ...

Comments are closed.