Із липня кожен може безкоштовно створити оголошення на найбільшому маркетплейсі України, щоб продати товари або вживані речі.

Тепер каталог Prom.ua ділиться на товари від інтернет-магазинів та оголошення від приватних осіб. Покупці, які шукають вживані товари, зможуть порівнювати різні пропозиції, а також бачити нові товари за привабливими цінами.

“Ми відштовхуємося від потреб споживачів. За даними нашого дослідження 65% користувачів Prom.ua купують товари “з рук” офлайн і онлайн. Потенційно ще 20% готові робити це в майбутньому. Тому ми розширюємо можливості маркетплейсу для таких користувачів,” – коментує Іван Портний, CEO Prom.ua.

Вживані товари – не нова ніша на маркетплейсі. Найпопулярніші пропозиції для продажу – авто- та мототовари, а також техніка й електроніка. У 2017 році інтернет-магазини пропонували старі двигуни для техніки (85 тис. пропозицій), шини (18 тис.), мобільні телефони й смартфони (15 тис.), частини корпусу від ноутбуків (14,8 тис.) тощо.

Але якщо раніше для продажу товарів на Prom.ua треба було створювати інтернет-магазин, то зараз достатньо написати оголошення. Однак є певні обмеження. Зокрема користувач може подати не більше 10 оголошень, і в них немає звичних функцій для оформлення онлайн-замовлення – кошика та способів доставки й оплати. Інструмент оголошень підійде для того, щоби розпродати непотрібні речі, але не допоможе побудувати системну торгівлю.

“Щоб гарантувати безпеку угод між користувачами, ми передбачили відгуки та рейтинги, які допоможуть під час вибору продавця або покупця. Також працюватиме перевірка користувачів за номером телефону, — розповідає Іван Портний. — У покупців, зареєстрованих на маркетплейсі, можна побачити історію — коли зареєструвався, як часто купував, контакти, а за бажанням і посилання на профілі в соцмережах. Це стосується як нових, так і наших постійних покупців”.

Користувачі можуть налаштовувати приватність і зовнішній вигляд аккаунту, а їхні дані не побачать незареєстровані користувачі.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply