FullSizeRender (79)Протягом 14-18 березня у Києві відбудеться серія семінарів з питань членства та адвокації для бізнес-асоціацій, а також два круглі столи для обговорення Індексу політики малого і середнього бізнесу за 2016 рік.

Заходи організовані в рамках East Invest 2 – компонент розвитку діалогу бізнесу і громадськості, Ремісничою палатою України в тісній співпраці з Міжнародною академією менеджменту.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ЗАХОДІВ

 

Що таке індекс економічної політики в сфері МСП?

За фінансової підтримки з боку Європейської Комісії, Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), проаналізувала політику МСП у шести країнах Східного партнерства. При порівнянні шести країн, у кожній країні було виведено середній показник ОЕСР. Перша оцінка була здійснена у 2012 році, а друга – у 2015.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ІНДЕКС ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ В СФЕРІ МСБ

 

В даний час, ОЕСР дає рекомендації Уряду України, який готує План дій і Дорожню карту з його імплементації. Українські бізнес-асоціації можуть бути залучені до цього процесу шляхом професійного діалогу держави і приватного сектору (Public Private Dialogue). Наступні заходи нададуть першу інформацію щодо цього процесу:

Понеділок, 14 березня 2016 року

Час Зміст Спікери
14:00 – 14:30 Реєстрація
14:30 – 18:00 Круглий стіл Організацій підтримки малого і середнього бізнесу в Україні:

 

а) Як семінар з членства допоможе роботі українських організацій підтримки підприємництва. Збір пропозицій від бізнес-спільноти, для адаптації семінару з метою задоволення потреб і вирішення проблем бізнес-асоціацій.б) Підготувка організацій підтримки малого і середнього бізнесу для подальших заходів ОЕСР (в т.ч. “The OECD Country dissemination event”, що відбудеться в Україні в червні 2016 року). в) Обговорення Індексу політики щодо МСП, який буде представлений на заході.

Крістіан ГесслКрістіан ПутцерМаріана РуфаАнастасія Баклан

Пятниця, 18 березня 2016

14:00 – 18:00 Підсумки Круглого столу:Круглий стіл з Організаціями підтримки бізнесу для подальшого обговорення висновків, рекомендацій та розробки Дорожньої карти Політики МСП для України. Обговорення шляхів, як організації підтримки МСБ можуть більш активно брати участь у процесі моніторингу й оцінки перебігу реформ.Дорожня карта стане основою програмної частини наступного семінару з аналітики в рамках діалогу бізнесу і держави в рамках програми East Invest 2. Крістіан ГесслАнастасія Баклан

Семінарський блок з членства

21Більшості організацій підтримки бізнесу в Україні не вистачає членів – це не дозволяє забезпечити їх інституційну спроможність та ефективно реалізовувати адвокасі-кампанії. Адже саме члени об’єднання передають Організаціям представницькі функції, забезпечують фінансування за рахунок членських внесків, надихають на впровадження новацій та допомагають їм збільшувати вагомість аргументів у процесі діалогу держави і приватного сектору. На семінарах програми East Invest 2 експерти розкажуть: як залучати членів, як втримати членів, як задовольнити їх потреби та постійно підтримувати їх зацікавленість у роботі з бізнес-асоціацією.

Вівторок, 15 березня 2016
11
Середа, 16 березня 2016
22
Четвер, 17 березня 2016
33

Експерти / Доповідачі:

Крістіан Путцер – Президент Асоціації консультантів Тіролю. Лобіст і консультант. Він працює на міжнародному рівні з різними асоціаціями.

Маріана Руфа – Лобіст в Молдові і директор Європейської Бізнес Асоціації (EBA). Завдяки Маріані було досягнуто успіху Європейської Бізнес Асоціації в Молдові у значному збільшенні членської бази та успішного лобіювання свої інтересів.

Анастасія Баклан – Експерт з комунікацій Національної платформи малого і середнього бізнесу. Вона навчає Організації підтримки бізнесу і Коаліції інструментам для ведення діалогу держави і приватного сектору, комунікації бізнес-асоціацій та їх членів.

Крістіан Гессл – Ключовий експерт з питань Політики в East Invest 2 в сфері публічно-приватного діалогу. Він працював протягом 25 років з Австрійською федеральної економічною палатою, адвокатуючи інтереси австрійського бізнесу в питаннях експорту / імпорту.

Участь у програмі є безкоштовною, необхідна попередня реєстрація.

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

 

За додатковою інформацією звертайтеся до Єлізавети Мірошниченко: + 380 (98) 562 44 44, [email protected]

You may also like

Leave a reply