Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України (CDTO) Руслан Стрілець презентував ЕкоСистему – єдину онлайн-платформу у сфері захисту довкілля, яку створено, щоб кожен мав актуальну достовірну інформацію про стан навколишнього середовища та природні ресурси.

Зручно, швидко без паперів можна отримати доступ до 35 реєстрів екологічної інформації, а загалом планується запустити 29 послуг та інтегрувати їх з порталом Дія.

Громадянське суспільство і держава: ідея рефлексу (Основи теорії гуманізму): Ця Книга про те, як влаштований Світ, який ми можемо спостерігати: (1) в цілому, (2) та його частина, яка є живою, а також (3) та жива частина, яку називають людством.

Наприклад, на порталі доступна Екологічна мапа, яка надає можливість громадянам надіслати звернення з геоприв’язкою та фотоматеріалами щодо виявлених місць стихійних сміттєзвалищ.

Окрім цього, будуть відкриті дані більше 60 реєстрів, що дасть можливість кожному моніторити стан довкілля, зокрема якість води, повітря, пестициди, лісові пожежі тощо в реальному часі.

Громадянське суспільство в Україні: сучасний стан, виклики, стратегія модернізації. Том 1: У монографії комплексно досліджено сучасний стан та стратегію формування громадянського суспільства, перспективи його модернізації та подальшого розвитку в контексті європейської інтеграції України.

На порталі також доступні 6 послуг: висновок про транскордонне перевезення відходів, ліцензія на відходи, лісорубний квиток, сертифікат походження деревини, декларація про відходи, дозвіл на спецводокористування, а також уся екологічна інформація про стан навколишнього середовища України.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *