В оновленому застосунку My Vodafone тепер можна підключити безкоштовну послугу Геопошук – рішення для пошуку місцезнаходження ваших близьких. Послуга дозволяє дізнатись, де знаходиться людина, яка вам небайдужа. Щоб знайти її місцезнаходження, Vodafone використовує не інтернет, а сигнал стільникової мережі. Тому, навіть при слабкому сигналі, послуга допоможе відшукати близьких.

Для того, щоб користуватись послугою у застосунку, потрібно обрати її у меню швидкого доступу, натиснути «Отримати дозвіл» та обрати номер з контактів або ввести вручну. Після SMS із дозволом на пошук його місцезнаходження, для перегляду локації абонента, натисніть на його номер. Вам відкриється карта з його координатами. Додаткова перевага користування геопошуком у My Vodafone – можливість надсилати запити навіть поза територією України.  Головне лише, щоб абонент, місцезнаходження якого вас цікавить, знаходився в країні.

Фахівці Vodafone проаналізували користування новою послугою Геопошук в різних областях України. Послуга працювала з вересня 2022 року за допомогою SMS-запитів на номер 5500, і за цей час більше 5000 користувачів послуги запитували дозвіл щоб дізнатися місцезнаходження, шукали і знаходили своїх близьких. Найчастіше запити відправляли клієнти з Дніпропетровської, Харківської області та міста Києва.

За даними, отриманими на етапі клієнтського тестування послуги, користувачі найчастіше шукають дітей, батьків або родичів та близьких на тимчасово окупованих територіях.

Клієнти високо оцінили користь послуги та простоту користування «Геопошуком» під час тестового періоду, та готові порекомендувати послугу своїм друзям.

Максимально до послуги можна підключити п’ять номерів. SMS з запитом на підтвердження надійде людині, про яку ви турбуєтесь. Наданий дозвіл діятиме 30 днів. Кожного разу людині, яку ви шукаєте, буде надходити SMS  про ваш запит з можливістю відхилити свій дозвіл на перегляд місцезнаходження. Для безпеки абонента, місцезнаходження якого вас цікавить, ви отримаєте дані про його місцезнаходження з приблизним радіусом 3 км. На карті також будуть вказані дата й час, коли його місцезнаходження було визначено. Усі SMS-запити, раніше відправлені за номером 5500, автоматично відобразяться і в меню послуги в застосунку.

Детальніше про Геопошук: vodafone.ua/services/geoposhuk

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 47 країн. Станом на 30 вересня 2022 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 159 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 3 кв. 2022 року перевищили 34 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,8 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють у різних галузях і країнах. Основні напрями діяльності: нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.