Як повідомили у банку, в минулому році клієнти ПриватБанку, що працюють у агробізнесі, отримали понад 70 млн грн державних компенсацій вартості техніки та обладнання, що склало більше половини їх загальної суми в країні.

Цього ж року аграрії зможуть прийняти участь вже у п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу. Для цього Кабінетом Міністрів 07.02.2018 були прийняті Постанови КМУ України №86№106 та №107.

Перше: аграрії зможуть економити вже чверть вартості агротехніки, що відповідає переліку затвердженому МінАгроПолітики, а невеличкі фермери (господарства з посівними площами до 500 гектарів та річною виручкою до 15 мільйонів гривень або кооперативи з площами до 1000 гектарів) – аж 40%.

Друге: ті ж самі невеличкі фермери зможуть отримувати компенсацію відсотків по кредитах АгроКУБ до 500 тисяч гривень або по кредитних лініях до 3 років у розмірах до 9 млн.грн., що видані для придбання основних засобів, будівництва або реконструкції виробничих об’єктів.

Третє: ті ж самі невеличкі фермери зможуть отримувати компенсацію в розмірі 80% вартості закупленого насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій “базове” та “сертифіковане” (але не більше 30 тисяч гривень без ПДВ на одне господарство).

Четверте: підприємства, що працюють у галузях вівчарства, козівництва, бджільництва, звірівництва, кролівництва, шовківництва та аквакультури зможуть отримувати компенсації відсотків по кредитних лініях до 5 років в розмірах до 100 млн.гривень.

І, нарешті, п’яте: підприємства галузі тваринництва зможуть отримувати компенсацію у розмірі 25% від сум будь-яких кредитів до 5-ти років у розмірах до 500 млн.грн., що отримані для здійснення будівництва/реконструкції тваринницьких ферм, комплексів доїльних залів або підприємств з переробки сільськогосподарської продукції.

Одже, усі програми підтримки агробізнесу можут працювати через кредитні програми Банку – докладніше на сторінці сайті agro.pb.ua.

You may also like

Leave a reply