Компанія Henkel в Україні інформує громадськість і своїх партнерів про зміни в топ-менеджменті компанії з 1 вересня 2017 року. Володимир Соха, президент Henkel в Україні та генеральний менеджер Henkel Bautechnik, прийняв рішення відійти від справ і покинути компанію у зв’язку із сімейними обставинами. Його наступником на посту президента Henkel в Україні стала Ніна Домбровська, генеральний менеджер Henkel Beauty Care Retail.

Ніна Домбровська працює в компанії «Хенкель Україна» з 2007 року. За цей період вона обіймала посади керівника відділу продажів підрозділу «Косметичні засоби», а також керівника відділу маркетингу підрозділу «Косметичні засоби». З 2013 року Ніна Домбровська обіймає посаду директора підрозділу «Косметичні засоби» компанії «Хенкель Україна». До приходу в компанію працювала на посаді Brand Manager у компанії Unilever Україна (1998–2001 рр.), а також на посаді Group Brand Manager у компанії Nestle Україна (2001–2007 рр.). Є випускницею Київського економічного інституту менеджменту (спеціальність «Міжнародні відносини»), має додаткову кваліфікацію в Chartered Institute of Marketing.

Компанія рада вітати Ніну Домбровську на новій посаді. Її професійні якості й набутий у компанії досвід допоможуть продовжити реалізовувати стратегію розвитку бізнесу Henkel в Україні.

Про компанію «Хенкель»

Компанія «Хенкель» провадить свою діяльність у світовому масштабі, маючи добре збалансований і диверсифікований портфель продуктів та рішень. Компанія утримує лідерські позиції на рівні всіх трьох бізнес-підрозділів як у споживчому, так і у промисловому сегменті завдяки своїм потужним брендам, інноваційним рішенням і технологіям. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» є глобальним лідером на ринку клейових матеріалів і технологій у всіх сегментах цієї галузі в масштабах всього світу. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» та «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» займають провідні позиції на багатьох ринках та у численних продуктових категоріях на глобальному рівні. Історія успіху компанії «Хенкель» налічує 140 років з моменту її заснування у 1876 році. Компанія «Хенкель» повідомила про досягнення у 2016 фінансовому році обсягу продажу в розмірі 18,7 мільярда євро та відкоригованого операційного прибутку на рівні 3,2 мільярда євро. Сукупний обсяг продажу продукції трьох провідних брендів компанії Loctite, Schwarzkopf та Persil склав понад 6 мільярдів євро. Чисельність працівників компанії «Хенкель» становить понад 50 000 осіб у всьому світі. Це команда захоплених своєю справою представників різних народів, об’єднана міцною корпоративною культурою та спільною метою – створювати цінність із дотриманням принципів сталого розвитку. Як визнаний лідер у сфері сталого розвитку, компанія «Хенкель» займає провідні позиції у багатьох міжнародних рейтингах та включена до знаних міжнародних індексів. Привілейовані акції компанії «Хенкель» входять до індексного кошика німецького фондового індексу DAX.

З додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням www.henkel.com.

You may also like

Leave a reply