На цьогорічному Ярмарку проєктів підприємці мали змогу ознайомитись з донорськими організаціями, які активно підтримують український бізнес та громадські об’єднання. Відповідаючи на численні запити, ми організовуємо онлайн-зустріч із представниками Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Це чудова нагода дізнатись більше про грантові програми та озвучити актуальні питання.

Деталі зустрічі:

  • Дата: 15 вересня 2023 р.
  • Час: 14:00 – 15:00

Тема: Презентація грантових можливостей від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Спікери:

  • Олеся Залуська, керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Анна Бондарчук, фахівець з грантів Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Що вас чекає на зустрічі?

  • Презентація існуючих грантових програм.
  • Ознайомлення з критеріями відбору та термінами подачі.
  • Поради щодо заповнення документації та аналіз найпоширеніших помилок у заявках.
  • Не пропустіть можливість збільшити свої шанси на успішне отримання гранту!

Зареєструватись можна за посиланням!

Чекаємо на вас!

Довідково: Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України (КЕУ)» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також сприяє формуванню ефективної торгової політики, щоб забезпечити МСП можливістю скористатись перевагами від міжнародної торгівлі.

Ярмарок проєктів бізнес- та громадських об’єднань підприємців впроваджено за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ). Окремі думки, висловлені в публікаціях та під час заходів проєкту, відображають особисту позицію авторів і можуть не збігатися з поглядами Уряду США та Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

You may also like

Comments are closed.