Нарешті це сталось – EasyBusiness разом з Відкритий університет Майдану запускають безкоштовний онлайн-курс «Правда про землю: мораторій VS ринок».

Україна наразі є однією з небагатьох країн світу де досі немає відкритого ринку купівлі-продажу землі таких як Таджикистан, Куба та Північна Корея. Попри те, що земельна реформа розпочалася ще в 1990 році, в Україні досі немає чіткої візії стосовно ключових аспектів реформи. При цьому, земельне питання породило велику кількість міфів, які активно циркулюють в українському суспільстві та є засобом маніпуляцій з боку противників відкритого ринку землі стосовно ролі іноземців та великих землевласників як основних бенефеціарів реформи та загроз, які вона несе для українського села.

Наразі земельне питання є одним з найскладніших в українській політиці та потребує серйозного аналітичного обгрунтування та доступної інформації для громадян щодо усіх аспектів запуску ринку землі. Саме тому ми запускаємо онлайн-курс “Правда про землю: мораторій VS ринок» аби розставити усі крапки над і в земельній реформі.

В межах курсу ви дізнаєтеся:

  • Навіщо Україні ринок землі?
  • Чому земельна реформа впливає на кожного громадянина?
  • Які соціальні та економічні проблеми створює наявність мораторію? Чому мораторій порушує права власності?
  • Порівняємо, який економічний ефект може принести запуск різних моделей ринку землі.
  • Хто головні стейкхолдери земельної реформи та як на них вплине запуск ринку землі?
  • Що не так з референдумами про земельну реформу?
  • Які міфи, пов’язані з мораторієм та ринком землі, циркулюють в суспільстві?

Реєструйтеся на курс за посиланням нижче:

Зареєструватись на онлайн-курс[/su_button]

Про те, як працює ринок земель сільськогосподарського призначення та як вести фермерські господарства в Литві та Нідерландах можна дізнатись більше з короткого документального фільму EasyBuiness “Земля” нижче.

 

You may also like

Новини

Food&NonFoodMaster-2022

Запрошуємо Вас 9 вересня на XIII Міжнародну практичну конференцію Food&NonFoodMaster-2022 «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників ...

Leave a reply