Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» та ПриватБанк оголосили збір 31 000 000 гривень для придбання вогнетривкої форми та авіаційних шоломів для 100% закриття потреби екіпажів армійської авіації у спеціальному екіпіруванні. 

«Купуємо саме вогнетривку форму та шоломи, адже опіки — одна з найбільш розповсюджених травм та причин смертності серед екіпажів вертольотів, які зазнали ворожого ураження. Екіпірування, яке складається з авіаційного шолому та вогнетривких курток, штанів, балаклав і рукавиць, ми будемо закуповувати у США. Загальна сума контракту — понад 846 тисяч доларів, або 31 мільйон гривень», — каже директор Департаменту розвитку та партнерств «Повернись живим» Олег Карпенко. 

Армійська авіація — один із найзакритіших родів військ Збройних сил України. Через досить невелику кількість льотчиків, борттехніків та інженерів, інформацію про бійців тримають у секреті та майже не розповсюджують у медіа. 

При цьому, армійська авіація з 2014 року виконує важливі й дуже ризикові задачі — екіпажі українських Мі-8 та Мі-24, зокрема, доставляли допомогу на заблоковану Азовсталь у Маріуполі.  Із 2014 року й дотепер вертольотчики також евакуйовують поранених побратимів, підвозять на найскладніші ділянки фронту провізію, медицину, воду та боєкомплект, а ще — підтримують нашу піхоту з неба. 

“ПриватБанк від початку війни став надійними фінансовими силами для країни, і разом зі своїми численними клієнтами і партнерами забезпечує життєво важливу підтримку тилу, – говорить Олеся Жулинська, керівниця комунікацій ПриватБанку. – Ми надаємо наші зручні канали для цього збору, аби кожен зміг реалізувати бажання підтримати із землі тих, хто в небі і забезпечує нам можливість працювати на землі.”

Перерахувати кошти на програму можна у меню “Добро” Приват24, на сайті благодійного фонду “Допомагати просто”  https://blago.privatbank.ua/, в банкоматах та терміналах ПриватБанку в розділі “Благодійність”, в касах відділень.

You may also like

Comments are closed.