Компанія Franchise Group запустила спецпроєкт зі збору коштів для благодійного фонду “Діти Героїв”. Проєкт має назву “Масштабуй добро” – кожен може допомогти втілити мрії тим, в кого війна забрала таку можливість. 

Адже добро для інших – то добро для себе.

Таким чином команда Franchise Group вирішила відзначити день народження компанії – замість гучних вечірок для себе влаштувати свято іншим. 

Ми всі прагнемо миру, та поки ми за нього боремося, не варто забувати про маленьких українців, чиє дитинство краде війна. росія не має права забирати у дітей право на мрії. 

Мета проєкту – зібрати 1 000 000 гривень до кінця серпня. Всі кошти одразу перераховуються фонду “Діти Героїв” – благодійній організації, що надає довгострокову допомогу дітям, які втратили одного чи обох батьків унаслідок російської війни в Україні. Кожну дитину фонд підтримує до її повноліття, надаючи фінансову, гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу, а також сприяє в організації навчання, дозвілля та хобі.

Зараз під опікою фонду знаходиться 514 дітей різного віку – від 4 місяців до 17 років. 

Динаміка останніх місяців говорить про те, що до кінця року їх буде більше 5 тисяч.
І “Масштабуй добро” має на меті допомогти кожній дитині.

Позбавлені батьків, але не мрій

В рамках проєкту команда запитала у дітей, про що вони мріють і чого б хотіли на власні дні народження. Листи дітей також можна знайти на сайті. Цікавим є те, що мріють діти не про такі уже і захмарні речі: велосипед, аквапарк, набір-конструктор або просто сходити у ресторан із сім’єю. Але все це, звісно, після мрій про мир. Докладніше із мріями можна ознайомитися на сайті проєкту, а із дітьми на сайті самого фонду.

До проєкту можна доєднатися, задонативши на сайті.
Також там можна дізнатися всю необхідну інформацію та знайти документи, що підтверджують діяльність фонду та проєкту. Масштабуйте добро і все буде Україна!

Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо діяльності БФ «Діти Героїв», будь ласка, напишіть керівнику напряму комунікацій Дар’ї Дикій: [email protected]

БФ «ДІТИ ГЕРОЇВ» у соцмережах:

FACEBOOK

INSTAGRAM

LINKEDIN

You may also like

Comments are closed.