Раз на два тижні держави-члени ЄС переглядають перелік третіх країн для вільного в’їзду, до якого потрапила Україна на початку вересня. З 9 вересня Польща стала доступною для в’їзду, а з 10 жовтня відновлено міжнародне залізничне сполучення Укрзалізницею. Все це спричинило вихід показника трудової міграції з України в Польщу на допандемічний рівень.

Як повідомляє Головне статистичне управління Польщі, на сьогоднішній день у Республіці Польща офіційно працює близько 1,3 – 1,5 млн громадян України, як і в допандемічний період. Це підтверджує кількість українців, яка повернулась сюди по закінченню карантину.

Така міграційна тенденція мала б послугувати причиною збільшення кількості грошових переказів в Україну. Проте, за даними сервісу TransferGo, особливих змін наразі не помітно. Станом на вересень 2021 було виконано 112 672 переказів й похитнулось усього приблизно на 2% в порівнянні з серпнем цього року.

При цьому кількість реєстрацій нових користувачів з України в Польщі на глобальному сервісі грошових переказів TransferGo активно зростає. Наприклад, за вересень цього року було зареєстровано 12 тисяч осіб, що перевищує серпевий показник у 8 тисяч осіб на більш ніж 31,5%. Така ситуація вказує на хвилю активної підготовки українців до виїзду за кордон.

Про компанію

TransferGo – це глобальний онлайн сервіс, що забезпечує дешеві, швидкі та безпечні міжнародні грошові перекази в режимі реального часу. Компанія заснована в 2012 році у Великобританії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогодні TransferGo обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії, США, Канади і Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі і Варшаві.

Компанію номінували як «Найдинамічніший стартап року» у 2018 на TechCrunch Europe Awards та у 2019 отримала премію в номінації “Newcomer 2019”  на конференції Global Payments Day. TransferGo входить до п’ятірки найбільш швидкозростаючих стартапів Великобританії за версією TNW 2019. 

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...
Новини компаній

Українці зможуть отримати додаткову підтримку, якщо отримують грошову допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк

Українці, які отримують допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк на картку Mastercard, зможуть отримати додаткові ...

Leave a reply