19 червня з 13.00 до 16.00 у приміщенні Малого конференц-залу НАН України відбудеться круглий стіл «Податкова реформа у концепціях РПР і ГП «Нова Країна». Дискусія авторських колективів з представниками малого та середнього бізнесу».

Ідея заходу – публічна дискусія декількох авторських колективів одночасно з найбільш активною частиною громадськості – представниками МСБ.

Рівень публічності роботи цільової команди Податкової реформи достатньо високий. Але почергове обговорення окремих концепцій не створює можливостей публічного діалогу авторів концепцій із ключовими групами замовників реформ, зокрема, – з малим та середнім бізнесом.

Тому Форумом фахових організацій МСБ разом з РПР та громадянської платформи «Нова Країна» ініційовано цей круглий стіл. За наслідками дебатів планується зафіксувати у резолюції, які саме підходи об’єднують авторів різних концепцій і викликають однозначну підтримку малого та середнього бізнесу.

До участі у дискусії запрошені представники ЦОВВ, народні депутати України, експерти та підприємці, представники фахових спільнот.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Зареєструватись для участі в круглому столі можна через Фейсбук, або надіслати наступні дані на електронну адресу Оргкомітету: [email protected]: ПІБ, організація, посада, телефон для зв’язку, адреса електронної пошти.

Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 55, 2-й поверх

Джерело: http://msb.enarod.org/

You may also like

Leave a reply