Які новації податкової системи відбулися у 2015 році? Відповідь на питання розкрита у систематизованій презентації: “Нововведення в оподаткуванні 2015 рік: узагальнюємо практику застосування за результатами І кварталу”.

Документ розроблений експерт Спілки підприємців “Стіна” Іриною Зубрицькою – аудитор, податковий і фінансовий консультант, судовий експерт, економіст, партнер ГК «Нексія ДК. Аудитори і Консультанти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ


В презентації висвітлені наступні аспекти:

1. ПДВ. Останні роз’яснення ДФС щодо електронного адміністрування ПДВ. Звітування за новою формою декларації. Проблемні питання уточнюючих декларацій за “старі” періоди. База оподаткування ПДВ з 01.01.2015 року для виробничих підприємств і не тільки.

2. Податок на прибуток підприємств. Реформування обчислення та сплати податку на прибуток у 2015 році. Кому все ж потрібно буде скласти декларацію за І квартал 2015 року? Облікова політика підприємства: НЕ формальний підхід до складання.

3. ЄСВ. Військовий збір. ПДФО. Виплати мобілізованим працівникам. Складаємо 1ДФ за І квартал за новою формою. Особливості утримання ПДФО за певними видами доходів у 2015 році. Нарахування та утримання на виплати мобілізованим працівникам з березня 2015 року.

4. Єдиний податок. “Стара” звітність за новими ставками. Проблемні питання, що виникли у платників 4-ї групи.

5. Застосування РРО. Розширення сфери застосування РРО в 2015 році. Роздрібний акциз в розрахункових документах.

ДЖЕРЕЛО: Стіна

Книги от vlasnasprava.info:

Налоги в Украине: от теории к практике
Книга написана для специалистов в области налогообложения и тех, кто хочет ими стать. Учебный курс станет самоучителем для тех, кто только осваивает новую для себя область и поможет освежить и актуализировать знания уже состоявшимся профессионалам. Внутреннее содержание учебника полностью соответствуют программе САР/CIPA. Внимание! Данная книга обновляется согласно изменениям в законодательстве и требованиям экзамена 3 раза в год. Настоящее издание содержит законодательную и нормативную базу по состоянию на 1 феврвля 2015 года. Аналогов в Украине нет.

 

You may also like

Leave a reply