Національний оператор поштового звʼязку Польщі передав сім броньованих авто для перевезення готівки на прохання українського ПриватБанку. Провідний український банк на початку березня звернувся до західних колег з проханням про допомогу, бо в реаліях війни в Україні суттєво зросла необхідність безпечної доставки більших обсягів готівки для відділень та банкоматів.

“Безпечне транспортування готівки є важливим елементом безперервності функціонування держави, а в умовах війни, в яких зараз Україна, цей процес має особливе значення. Тому ми вирішили підтримати ПриватБанк і надати спеціалізовані сучасні автомобілі, облаштовані для перевезення готівки”, – сказав Томаш Здзікот, президент Poczta Polska.

Від ПриватБанку вдячність за надану підтримку, що забезпечить безперебійність роботи інкасації банку та підтримку роботи економіки, висловив заступник голови правління банку Маріуш Качмарек: “Я зворушений і вражений тим, як швидко Poczta Polska відповіла на наше прохання, і хочу висловити вдячність компанії та ії керівникам за передачу спеціалізованої бронетехніки та сприянню швидкої доставки машин в Україну. Ця допомога посилить наші можливості доставляти готівку до відділень і банкоматів у цей важкий для нас період”.

Poczta Polska має найбільшу в Польщі мережу касового обслуговування (COG) та  власний автопарк спеціалізованої техніки для супроводу грошей та інших цінностей.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply