У перші дні роботи мережі 4G інтернетом четвертого покоління скористалися більше ніж 500 тисяч клієнтів Vodafone Україна. Обсяг трафіку в зоні дії 4G збільшився на 40%. Очікувано основну частину цього трафіку склали відео сервіси. Лідером у користуванні 4G став Київ – у столиці готовність клієнтів до 4G виявилась найвищою, на другому – Харків, третє місце посіла Одеса.

На першому етапі будівництва, клієнти оператора можуть користуватися 4G-інтернетом в рамках свого поточного тарифу без будь-яких доплат. Перші 4G тарифи з’являться дещо пізніше, вони будуть розраховані на різний обсяг користування мобільним інтернетом та сервісами, відповідно до потреб абонентів.

Vodafone Україна запустив швидкісний 4G інтернет у діапазоні 2,6 ГГц 30 квітня, на сьогодні в ефірі 21 місто. Першочергово 4G з’явився в місцях найбільшого скупчення користувачів мобільним інтернетом. Загалом у найближчий час 4G працюватиме у 28 українських містах.

Користуватися швидкісним мобільним інтернетом четвертого покоління можна у містах:

 • Київ та міста Київської області: Бориспіль, Вишневе, Чабани;
 • Дніпро, Павлоград (Дніпропетровська обл.);
 • Харків, Куп’янськ (Харківська обл.);
 • Запоріжжя, Енергодар, Бердянск (Запорізька обл.);
 • Львів;
 • Полтава;
 • Суми;
 • Івано-Франківськ;
 • Чернівці, Новоселиця (Чернівецька обл.);
 • Луцьк;
 • Кропивницький;
 • Одеса;
 • Херсон.

Оператор отримав ліцензію на роботу в діапазоні 2,6 ГГц 6 березня 2018 г. Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть з більшим комфортом користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, більш активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги будуть запускатися відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

До запуску 4G мережі Vodafone Україна запустив серію освітньої інфографіки про технології в Україні. Перший її випуск опублікований на сайті Тек Тудей.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти, а також інструкцію зі заміни SIM-карти на USIM.

Безкоштовно замінити карту на USIM можна в одному з магазинів Vodafone, перелік адрес доступний за посиланням. Ще з листопада 2016 року компанія повністю перейшла на закупівлю нового типу карт – USIM, які дозволяють користуватися послугами не тільки в GSM і UMTS мережах, але і в мережах 4G. Актуальна інформація про 4G покриття доступна на сторінці http://4g.vodafone.ua

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 31 грудня 2017 року Vodafone надає послуги 529,1 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 19,3 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

You may also like

Leave a reply