Українські підприємці та ФОПи мають вільно приймати оплату банківськими картками за допомогою торгових POS-терміналів ПриватБанку незалежно від можливості використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Наразі 125 тис POS-терміналів, встановленних ПриватБанком, щоденно працюють. Крім того, є можливість прийому оплати за допомогою мобільного додатку “Термінал” без фізичного POS-терміналу.

“ПриватБанк докладає максимум зусиль, щоб торговці в теперішній час могли вести свою діяльність так, як і раніше, приймали банківські карти до сплати за товар або послугу”, – каже Євген Заіграєв, керівник Дирекції по роботі з бізнес-клієнтами. – Ми постійно шукаємо можливість встановити POS-термінал чи мобільний додаток підприємцям, навіть в регіонах, де ведуться воєнні дії.”

За уточненнями, які отримав ПриватБанк від Державної податкової служби України, під час воєнного стану всі штрафні санкції за порушення законодавства з питань наявності та використання РРО скасовано.

Також ПриватБанк до кінця березня скасував для всіх інтернет магазинів та клієнтів e-commerce комісії за прийом безготівкової оплати картками українських банків через сервіс Liqpay.

You may also like

Новини компаній

В Україні стрімко набирає оберти прийом платежів через смартфони: за рік кількість активних користувачів додатку “Термінал” зросла у 5 разів

Українські підприємці все частіше вибирають для прийому оплати за товари та послуги зручний банківський сервіс, ...

Leave a reply