100 представників місцевих органів виконавчої влади, депутатів місцевих рад та громадських активістів, а також 105 студентів та молодих лідерів із усіх регіонів України візьмуть участь у Форумі регіональних державних службовців та Форумі молодих лідерів під час 14-ї Щорічної зустрічі YES, яка відбуватиметься у Києві з 14 по 16 вересня 2017 року.
За традицією конференцій YES, 14-а Щорічна зустріч YES надасть можливість 200 українським агентам змін перейняти знання світових лідерів та розширити свою професійну мережу контактів. Це є ще одним внеском YES в інтеграцію України в Європу, Захід і світ, а також допоможе молодим українцям працювати на розбудову нової України.
Форум регіональних державних службовців – спільний проект YES та Української Школи Політичних Студій (УШПС). Його учасники, відібрані на основі всеукраїнського конкурсу з усіх регіонів України, матимуть можливість обговорити головні виклики, що стоять перед світом, а також взаємодію України з її партнерами. Вони перейматимуть досвід у провідних міжнародних та українських політиків, експертів, бізнесменів і державних діячів.
Україна – держава, що динамічно розвивається, тому молодим лідерам необхідно інвестувати свою енергію, компетентність та бажання до змін у побудову кращого майбутнього. Регіональні політики, державні службовці та активісти з регіонів країни відіграють одну з найважливіших ролей в цьому процесі, імплементуючи важливі основоположні реформи для децентралізації управління. Участь молодих регіональних лідерів у роботі YES дозволить їм отримати прямий доступ до міжнародного досвіду, а також допоможе розширити горизонти та вибудувати широку мережу ділових контактів. Ця ініціатива також покликана зробити внесок до успіху реформи децентралізації в Україні, поглиблення євроінтеграційних процесів та підвищення рівня взаємодії між різними регіонами країни.
Також паралельно із пленарними сесіями 14-ї Щорічної зустрічі YES буде проведено Форум молодих лідерів. З 2012 року YES щороку запрошує 100 студентів та молодих професіоналів, у тому числі випускників стипендіальних програм Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» та «Всесвітні студії», взяти участь у Форумі, аби надихнути найрозумнішу та найактивнішу молодь України. Програма Форуму передбачає зустрічі молодих лідерів зі спікерами та гостями конференції, обговорення дискусійних панелей, що відбуватимуться в рамках пленарних сесій. За час проведення Форумів молодих лідерів під час Щорічних зустрічей YES в його роботі взяли участь 500 найкращих українських студентів та молодих лідерів.
Офіційний Twitter 14-ї Щорічної зустрічі YES – @yes_ukraine, хештег #YESUkraine2017
Партнери 14-ї Щорічної зустрічі YES:
- Arawak Energy
- Hillmont Partners
- Міжнародний фонд «Відродження»
Медіа-партнери 14-ї Щорічної зустрічі YES:
- Euronews
- ICTV
- LIGAbusinessinform
- The Kyiv Post
- Дзеркало Тижня (DT.UA)
- Новое время страны (NV)
Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – провідний форум, де обговорюється європейське майбутнє України в глобальному контексті. YES сприяє розвитку нових ідей, налагоджує зв’язки України з міжнародними партнерами та підтримує сили, що виступають за зміни в Україні, розбудовує мережі тих, хто підтримує нову Україну по всьому світі.
Вже понад десять років YES виступає ініціатором діалогу між лідерами з України, ЄС, США, Російської Федерації та інших частин світу. В Україні вона надає майданчик для виступів влади та опозиції. Вона об’єднує разом лідерів від політики, бізнесу, представників ЗМІ, громадянського суспільства та експертної громади.
YES була започаткована у 2004 році, коли Віктор Пінчук запросив близько 30 європейських лідерів для обговорення майбутнього України та ЄС в рамках першої Щорічної зустрічі.
З 2004 по 2013 рік Щорічні зустрічі YES проводились у символічному місці – Лівадійському палаці у Ялті. Таким чином, місце, де у 1945 році було поділено Європу, стало майданчиком для об’єднання широкої Європи. Внаслідок анексії Криму Російською Федерацією Щорічні зустрічі було перенесено до столиці України міста Києва.
Щорічні зустрічі YES об’єднували керівників держав та урядів, серед яких були Тоні Блер, Ґордон Браун, Даля Грібаускайте, Реджеп Таїп Ердоган, Тоомас Гендрік Ільвес, Білл Клінтон, Броніслав Коморовський, Маріо Монті, Шимон Перес та Дональд Трамп. Серед спікерів були також голови міжнародних організацій, такі як Кофі Аннан, Жозе Мануел Баррозу, Джеймс Вольфенсон, Ламберто Заньєр, Роберт Зеллік, Рональд Ноубл та Андерс Фог Расмуссен. На зустрічах виступали такі високопосадовці, як Роберт Гейтс, Йоганнес Ган, Валдіс Домбровскіс, Гіларі Клінтон, Вікторія Нуланд, Кондоліза Райс, Христя Фріланд та Мартін Шульц. Серед спікерів були також мислителі та громадські лідери, такі як Річард Бренсон, Герман Греф, Олексій Кудрін, Артур Лаффер, Юрій Мільнер, Нуріель Рубіні, Ларрі Саммерс, Строуб Телботт, Найал Фергюсон та Ричард Хаас. Президенти та Прем’єр-міністри України, а також провідні українські політичні, соціальні та бізнес-лідери регулярно виступають в рамках Щорічних зустрічей.
До складу Правління YES входять Александр Квасьнєвський, Президент Польщі (1995-2005), Голова Правління YES; Карл Більдт, Міністр закордонних справ Швеції (2006-2014), Прем’єр-міністр Швеції (1991-1994); Патрік (Пет) Кокс, Президент Європейського парламенту (2002-2004), Депутат Європейського парламенту (1989-2014) Вольфганг Ішінгер, Посол, Голова Мюнхенської конференції з безпеки, Старший професор Школи управління Hertie; Віктор Пінчук, засновник YES, засновник Фонду Віктора Пінчука та групи EastOne; Андрерс Фог Расмуссен, Засновник Rasmussen Global, Генеральний секретар НАТО (2009-2014), Прем’єр-міністр Данії (2001-2009); Хав’єр Солана, Генеральний секретар НАТО (1995-1999), Високий представник зі спільної зовнішньої та безпекової політики Європейського Союзу (1999-2009), старший науковий співробітник з питань зовнішньої політики Інституту Брукінгса та Стефан Фукс, Віце-президент «Havas Group», Виконавчий співголова «Havas Worldwide».
Офіційний вебсайт yes-ukraine.org
Фонд Віктора Пінчука – це незалежна приватна міжнародна благодійна організація в Україні. Був створений 2006 року бізнесменом та філантропом Віктором Пінчуком з метою надання можливість новим поколінням змінити країну та світ. Для її реалізації Фонд розробляє проекти та розбудовує партнерства як в Україні, так і поза її межами. З 2006 року у трансформацію України Фондом було інвестовано понад 125 млн. доларів США.
Серед проектів Фонду Віктора Пінчука: всеукраїнська мережа центрів допомоги новонародженим «Колиски надії»; найбільша в Україні приватна стипендіальна програма «Завтра.UA»; стипендіальна програма із навчання закордоном для українських студентів «Всесвітні студії»; PinchukArtCentre – найдинамічніший арт-центр в Україні та східноєвропейському регіоні, що надає вільний доступ до сучасного мистецтва аби надихати молоде покоління мислити по-новому. Фонд підтримує міжнародну мережу YES (Ялтинська Європейська Стратегія) – провідний форум, де обговорюється європейське майбутнє України та світу.
Фонд підтримує краудфандингову платформу «Українська біржа благодійності», покликану сприяти розвитку благодійності в українському суспільстві. Він є членом Європейського центру фондів і Українського форуму грантодавців. Фонд співпрацює з Атлантичною радою, Інститутом Брукінгса, Інститутом глобальних змін Тоні Блера, Глобальною ініціативою Клінтона, Фондом Amicus Europae та іншими неурядовими організаціями.
Офіційний сайт: pinchukfund.org