ПриватБанк повідомив, що послугу грошових переказів з картки на картку за номером телефону підключили понад мільйон користувачів Приват24. Грошові перекази за номером телефону у Приват24 запрацювали у травні 2021 року. У червні ПриватБанк в партнерстві з компанією Visa оголосили про запуск повного функціоналу послуги, що дозволяє робити перекази за номером телефону отримувача на картки будь яких банків,  якщо банк отримувача також підключений до платформи.

Щоб почати користуватися послугою «Переказ коштів за номером телефону», варто вибрати картку для зарахування коштів.  Треба в мобільному додатку нажати на своє фото профілю,  перейти у меню «Платіжні налаштування», вибрати картку за замовчуванням та натиснути «Перекази за телефоном».

Щоб переказати гроші за номером телефону у мобільному Приват24 треба перейти до сервісів, натиснути «Переказ на картку» й у вікні, що з’явилося, вибрати одержувача з телефонної книги. Гроші надійдуть одержувачеві онлайн.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply