Вересівська сільська рада Житомирського району виставила на продаж будівлю магазину площею 200 м через систему Prozorro.Продажі.

У вересні команда торговельного майданчика E-Tender.UA провела навчання в Житомирський районній раді та презентувала проект Prozorro.Продажі. На початку листопада Житомирська районна рада прийняла рішення щодо відчуження майна через систему Prozorro.Продажі.

Це кейс співпраці з органами місцевого самоврядування, результатом якої стало впровадження пілотного проекту Prozorro.Продажі.

Ознайомитись з лотом можна за посиланням http://qoo.by/2WLp.

Довідка про компанію:

E-Tender.UA – електронний майданчик публічних закупівель, входить в ТОП сервісів з управління закупівлями України. Має всі рівні акредитації системи Prozorro. Має акредитацію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на послуги організації відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) банків, що ліквідуються. Організовує та проводить аукціони з продажу та оренди державного майна через систему Prozorro.Продажі. E-Tender.UA – авторизований електронний майданчик Rialto: організовує та проводить комерційні тендери.

You may also like

Leave a reply