З 1 жовтня і до кінця 2019 року всі клієнти передплаченого зв’язку трьох найбільших операторів можуть здійснювати грошові перекази на рахунки інших мобільних операторів зі зниженою комісією – 0,5%.

Переказати кошти можна у декілька способів:

  • у додатках Смарт-Гроші (Київстар) або SharPay (раніше – VodafonePay). Реліз додатку Paycell, де буде доступний даний функціонал, очікується до кінця жовтня.
  • за допомогою USSD-запита: для абонентів Київстар – *124*сума переказу*380номер телефону# та кнопка виклику;

Завдяки пропозиції грошові перекази з мобільних рахунків стануть економічно вигіднішими, ніж раніше. Сам процес переказу має декілька зручних моментів. Для цього не потрібно вводити 16-значний номер банківської картки адресата. Достатньо обрати контакт в своїй телефонній книзі та, використовуючи фінансовий додаток Смарт-Гроші (Київстар), SharPay (раніше – VodafonePay)   або сайт https://paycell.lifecell.ua/   переказати потрібну суму на рахунок. Ці кошти можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, а й для понад 2000 сервісів, які є на платформах Смарт-гроші, SharPay (Vodafone) і  Paycell.

«Даною пропозицією ми продовжуємо будувати знання наших абонентів про те як можна зручно та швидко використовувати мобільні фінансові сервіси операторів. Лише з початку 2019 року сервісом Смарт-Гроші скористалось понад 420 тис. абонентів. Попит є і він зростає. Такі перекази це проста та доступна альтернатива банківським карткам. Мінімальна комісія, миттєве зарахування коштів, зручність переказу, можливість використовувати кошти для оплати товарів та послуг – все це зробить сервіс конкурентноздатним та привабливим для всіх абонентів найбільших телеком-операторів»,зазначив керівник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар, Сергій Коптік.

«Завдяки співпраці трьох компаній, ми зробили те, чого ще не було на нашому ринку – українцям стало зручно й вигідно переводити гроші друзям і близьким. Набагато зручніше й вигідніше, ніж було раніше. Мобільні перекази вже є надзвичайно популярними у користувачів нашого мобільного гаманця, який тепер називається SharPay – за два роки сервісом скористались більше 420 тисяч клієнтів. З новою пропозицією сподіваємось на стрімке збільшення попиту на цю послугую. Впевнений, що мобільні платежі знайшли свою нішу серед класичних банківських фінансових послуг», – відзначає керівник напрямку фінансових послуг Vodafone Україна Дмитро Коваль.

«Об’єднуючі технології  в сфері телекомунікацій і платіжних систем, оператори надають абонентам ще більше можливостей здійснювати перекази та оплати, користуючись своїм мобільним рахунком. Платежі можна здійснювати в будь-якому місці в будь-який час зі свого смартфону буквально за кілька секунд. Ми й надалі плануємо розвивати цей сервіс, щоб мобільні гроші стали зручною заміною звичайного гаманця для наших абонентів»,прокоментував Олександр Мартиненко, директор фінансової компанії Paycell

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджета на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Vodafone Україна — провідний український мобільний оператор, який надає широкий спектр цифрових послуг, включаючи передачу даних за технологією 4G і 3G, мобільний зв’язок, фіксований інтернет і мобільне телебачення. В Україні мережа Vodafone обслуговує 19,6  мільйонів абонентів. Детальніше про компанію на Vodafone.ua Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках.Станом на 30 червня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету. 

lifecell ― український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступноговисокошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. 100% акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець другого кварталу 2019 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 6,8 млн користувачів.

Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входить багатофункціональний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

You may also like

Leave a reply