Vodafone запустив швидкий віддалений перехід з передплаченої форми обслуговування на контрактну. Тепер для цього не потрібно відвідувати магазин Vodafone. Змінити форму обслуговування можна за лічені хвилини у застосунку My Vodafone з використанням застосунку Дія.

Для переходу на контрактний тариф потрібно обрати функцію «Порівняти тарифи», перейти у контрактні та обрати зручний для себе. Після вибору тарифу майбутні контрактні абоненти надають цифрову копію ID-картки через застосунок Дія та можуть підписати договір просто в застосунку My Vodafone.

Контрактні тарифи мають зазвичай більше наповнення – більші обсяги гігабайт, хвилин для розмов та SMS – за ту саму ціну, що пропонують тарифи передплати, наприклад, контрактний тариф Red Start за 175 грн на місяць пропонує 20ГБ швидкісного інтернету, безліміт на дзвінки у мережі Vodafone Україна, 200 хвилин на інші українські мережі та 200 SMS. Також нові користувачі контрактних тарифів отримують додаткову знижку на вартість тарифу протягом 3-6 місяців.

Суттєвою перевагою контрактних тарифів є можливість залишатись на зв’язку навіть якщо кошти на рахунку закінчились і оплатити послуги після їх використання. Також контрактна форма обслуговування забезпечує кращий захист номера від можливих посягань мобільних шахраїв. Адже на відміну від анонімних SIM-карт, прив’язка номеру до паспортних даних запобігає видачі SIM-карти третій особі.

Компанія продовжує розвивати застосунок самообслуговування, щоб зробити його ще більш зручним інструментом для користування мобільним зв’язком та управління своїм рахунком, номером та карткою. Віднедавна компанія зробила доступною також швидку заміну SIM на eSIM просто в застосунку My Vodafone. Завантажити My Vodafone можна в Play Market, App Store та в Huawei AppGallery.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 17 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 30 червня 2023 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 21 мільйону користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 160 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 2 кварталі 2023 року досягли 39 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,2 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Про Дію

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний та людяний. Усе завжди під рукою у смартфоні. У застосунку Дія можна отримати онлайн-доступ до 14 своїх цифрових документів та 27 сервісів. Також через Дію українці можуть допомогти ЗСУ, купити військові облігації, подати повідомлення про пошкоджене майно та заяву для отримання компенсації на ремонт чи відбудову житла в межах програми єВідновлення, замовити витяги про місце проживання та несудимість, подати заяву на заміну водійського посвідчення, надати копію цифрового документа, підписати необхідні документи Дія.Підписом й багато іншого.

You may also like

Comments are closed.