В рамках рубрики «Щомісячний адвент-календар» від VARUS.UA цей місяць присвячений пекарням та випічці. Ми розповімо про те, як у мережі VARUS створюють смачну та пахучу випічку вже протягом 20 років.

Цікаві факти про мережу пекарень VARUS

За рік на всіх пекарнях компанії використано 2 млн 580 тонн борошна. Щодня в пекарнях VARUS випікається близько 300 000 одиниць хлібобулочних виробів. У 2023 році було продано 336 тонн пшеничного хліба «Тігріс», та 555 тонн виробів з часником та 250 тонн виробів з групи снеків.

Перша пекарня VARUS відкрилася у першому супермаркеті мережі у 2003 році в ТРЦ «TERRA», що знаходиться в місті Дніпро. З того часу мережа пекарень постійно зростає. За цей час мережа пекарень VARUS розрослася до 108 закладів по всій Україні, а асортимент випічки налічує майже 150 найменувань. У 2023 році було відкрито 15 нових пекарень.

Випічка з турботою про клієнта

Пекарні VARUS – це справжня знахідка для любителів свіжої випічки. Тут можна знайти широкий асортимент хлібобулочних виробів на будь-який смак: від традиційного хліба та батонів до смачної здоби та випічки з начинкою.

Якість продукції – це пріоритет компанії. Тому всі пекарні VARUS працюють на сучасному обладнанні від провідних світових виробників. Для приготування випічки використовується якісне борошно, натуральні інгредієнти та традиційні рецепти.

Для любителів здоби VARUS пропонує широкий вибір булочок, рогаликів, круасанів, солодких булочок із різними начинками. Особливою популярністю у покупців користуються вироби з часником, які мають неповторний аромат і смак.

Для тих, хто любить швидкі та смачні перекуси, VARUS пропонує широкий вибір снеків: піца, грінки, булочки з начинкою та пончики.

На VARUS.UA можна знайти не тільки хліб від власної пекарні, а й широкий асортимент хлібобулочної продукції від українських виробників: штруделі, кекси, печиво та пончики.

Понад 20 видів пончиків та донатів з начинками на будь-який смак: полуниця, шоколад, цукрова пудра та білий шоколад.

Для любителів похрустіти VARUS.UA пропонує понад 70 видів хлібців, від традиційних цільнозернових до солодких з насінням і сухофруктами.  А також різноманітну здобу, сушки та сухарі.

Для тих, хто полюбляє свіжу випічку, даруємо промокод TIGRIS зі знижкою 5% на категорію Хлібобулочні вироби. Заходьте на VARUS.UA та обирайте смачні круасани, донати або пахучий хліб. Скористатися промокодом  можна до 15 лютого.

Власна пекарня – це один із ключових факторів успіху мережі VARUS. Завдяки свіжій випічці компанія може запропонувати своїм клієнтам широкий асортимент смачних та корисних продуктів.

Мережа VARUS постійно розвивається та вдосконалюється. У планах – розширення пекарень та запуск нових видів продукції. Якщо ви полюбляєте свіжу випічку, то вам обов’язково варто відвідати пекарні VARUS. Тут ви знайдете продукцію на будь-який смак.

You may also like

Comments are closed.