Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе пропонує Київській міській державній адміністрації спільно реалізовувати стратегію щодо оновлення транспортної системи Київського регіону. Про це він повідомив на конференції Kyiv urban transport conference, яка відбулася сьогодні в Києві.

«Щодо транспортної системи є спільні точки дотику з містом (Київ), де ми можемо спільно розробляти проекти. Ми повинні скласти спільний план дій, адже Київ і Київська область – єдиний Київський регіон. Проблеми у нас теж спільні», – повідомив Парцхаладзе.

Він повідомив, що в Київській області офіційно проживає близько 1,7 млн ​​осіб. Фактичне ж населення області становить близько 2,5 млн жителів, при цьому 40% працездатного населення в області працює в Києві.

Перший заступник голови КОДА зазначив, що сьогодні є багато питань, над якими потрібно працювати – це якість і культура обслуговування пасажирів, їх безпека на дорогах, проблема нелегальних перевізників, оптимізація транспортних маршрутів у Києві, диспетчеризація приміських маршрутів та ін.

При цьому він додав, що Київська область активно готує до реалізації важливі і необхідні проекти, які зможуть поліпшити ситуацію в Києві та за його межами – будівництво Великої кільцевої дороги навколо Києва, створення розвантажувальних терміналів для вантажного транспорту на в’їзді до столиці, оптимізація роботи на пасажирських маршрутах. «Впевнений, спільними з КМДА зусиллями нам вдасться поліпшити транспортну політику регіону і наблизити її до європейських стандартів», – підсумував Парцхаладзе.

You may also like

Leave a reply