Громадська організація “Смарт Освіта” анонсує продовження освітнього проєкту “Пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей” до кінця червня. Тільки протягом травня ми провели 216 онлайн-уроків, які відвідали 5,5 тис. дітей. Усього ж зі старту проєкту наприкінці лютого на наші заняття завітали понад 50 тис. дітей.

Пізнавальні онлайн-зустрічі – це відкриті онлайн-уроки, на які ми запрошуємо чудових учителів з усіх куточків України, щоби зробити ці зустрічі одночасно цікавими та веселими. На наших заняттях діти співають, малюють, обговорюють фільми та книжки, а також вивчають історію через меми та віртуально подорожують екзотичними країнами. Серед уроків є також і ті, які допомагають закріпити матеріал зі шкільної програми: математики, біології, української мови та інших предметів.

У нас також є окремий блок занять, які ведуть іноземні вчителі. Вони забажали проводити заняття для українських дітей на волонтерських засадах і вже майже три місяці щоденно зустрічаються з ними.

Ці заняття відбуваються англійською, тож українські діти мають змогу розвинути свої розмовні навички. Окрім уроків, іноземні вчителі проводили зустрічі, наприклад, з Королівським музеєм Онтаріо, найбільшим у світі музейним комплексом від Смітсонівського інституту тощо. А одне з онлайн-заннять проводив відомий канадський астронафт Кріс Хатфілд. Його кавер-версія пісні Девіда Боуї “Space Oddity”, записана на борту космічної станції, зібрала понад 50 млн переглядів на Youtube.

Заняття націлені на дітей шкільного віку. Всі заняття безоплатні та не потребують попередньої реєстрації.

У червні заняття будуть проводитися в будні. Стартуємо ми не зі самого ранку – тож проспати урок дітям навряд чи вдасться. Дізнатися про актуальний розклад та знайти посилання на онлайн-занняття можна в нашому телеграм-каналі

Проєкт “Пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей” реалізується ГО “Смарт Освіта” за підтримки ChildFund Deutschland (Дитячий фонд Німеччини) та сайту nus.org.ua (Нова українська школа).

You may also like

Суспільство

Історія родини переселенців з Харкова, які виховують дитину у спектрі аутизму: «Ми розуміємо цінність того року, який втратили через страх визнати діагноз»

Діагноз РСА (розлад спектра аутизму) у дитини може стати справжнім випробуванням для батьків і найближчого ...

Comments are closed.