Штучний інтелект завойовує все більше прихильників по всьому світу, його все частіше використовують для роботи та повсякденного життя.

Поки Microsoft удосконалює, виводить на новий рівень та розширює можливості використання ШІ-інструменту Copilot для кожного з нас, ми пропонуємо скористатися перевагами Copilot передплатникам Microsoft 365.

Нагадаємо, що Copilot для Microsoft 365 став загальнодоступним для підприємств у листопаді, саме тоді 40% компаній зі списку Fortune 100 почали використовувати Copilot, а згодом і такі компанії, як Visa, BP, Honda, Pfizer, і партнери: Accenture, KPMG і PwC.

Сьогодні ми раді повідомити, що Copilot для Microsoft 365 відтепер доступний для організацій будь-якого розміру із підпискою:

  • Microsoft 365 Business Standard
  • Microsoft 365 Business Premium
  • Microsoft 365 E5
  • Microsoft 365 E3
  • Office 365 E3 і Office 365 E5 (раніше потрібна була ліцензія Microsoft 365).

Тобто, немає мінімальних вимог до кількості ліцензій: ідеальний спосіб поступово вводити цей інноваційний помічник у вашу роботу та контролювати витрати з максимальною гнучкістю.

Copilot для Microsoft 365 працює з усім вашим всесвітом робочих даних, включно з електронною поштою, нарадами, чатами, документами, а також з Інтернетом.

За допомогою підказок Copilot може генерувати оновлення статусу на основі ранкових зустрічей, електронних листів і ланцюжків чату.

Сервіс інтегрований у програми, якими мільйони людей користуються щодня, включаючи Microsoft Teams. Copilot запускає ваш творчий потенціал у Word, аналізує дані в Excel, розробляє презентації в PowerPoint, сортує вашу поштову скриньку Outlook, підсумовує зустрічі в Teams – незалежно від того, були ви присутні чи ні, та багато іншого.

You may also like

Comments are closed.