Один з лідерів ринку електронної комерції України, найбільший онлайн-сервіс оголошень OLX, переводить клієнтів на електронний обмін документами через онлайн-сервіс “Вчасно”.

“Наша мета ефективне використання власного часу і часу клієнтів. Ми зробили перший крок на шляху до оцифрування бізнес-процесів і будемо однією з тих компаній, які задають цей тренд і залучають до нього своїх партнерів”,— зазначає Наталя Якименко, керівник фінансового департаменту OLX.

Перехід на електронний документообіг зайняв усього 2 тижні. В OLX вже підготували, підписали й відправили онлайн близько 1500 документів контрагентам. Весь цей процес зайняв лічені хвилини. Раніше ж на оформлення, підпис, фізичну відправку одного документа менеджер витрачав щонайменше 5 хвилин. Так компанія вже заощадила 66 робочих годин, а також гроші, які витрачалися на поштові послуги та друк документів.

Про перехід на цифрові бізнес-процеси в OLX замислювалися давно. Прийняти остаточне рішення допомогла держава, коли лібералізувала використання електронних документів, а також поява простих у використанні сервісів електронного документообігу. “Ми обрали “Вчасно”, адже на українському ринку якісного аналога подібних IT рішень з високим рівнем клієнтоорієнтованості поки немає. Система досить проста й інтуїтивно зрозуміла”, — пояснила Наталія Якименко.

Популярність електронного документообігу в Україні зростає, особливо затребувані хмарні рішення. Вони працюють через браузер, не потребують встановлення програми на комп’ютер клієнта, тобто страхують від вірусів.

“Компанії розуміють, що робота через хмарні сервіси це один із сучасних способів захисту від кібератак. А також це краще сховище для документів жодне “термінальне” рішення не може конкурувати з хмарним за рівнем надійності, — пояснює керівник онлайн-сервісу електронного документообігу “Вчасно” Оксана Ферчук.

Тільки онлайн-сервісом електронного документообігу “Вчасно” сьогодні вже користуються понад 10 тисяч компаній. Серед них — Укрпошта, Delivery Group, Evo.company, Portmone.

You may also like

Leave a reply