Міністерство фінансів готове до діалогу із підприємцями, адже лише спільними зусиллями можна побудувати процвітаючу країну. Так, заступник Міністра фінансів Олена Макеєва завітала до Українського кризового медіа-центру на прес-брифінг, організований представниками підприємницької спільноти Івано-Франківщини. Темою для обговорення стало обов’язкове використання касових апаратів для платників єдиного податку.

Заступник Міністра фінансів зазначила, що запроваджуючи обов’язковість використання РРО для бізнесу, Мінфін ставить за мету, в першу чергу, вивести бізнес з тіні.

«Запроваджуючи обов’язковість використання касових апаратів для бізнесу, Мінфін не ставить за мету зібрати більше податків – ми ж не переглядаємо ставки. Філософія цього кроку – запровадити контроль над обігом готівки. Це фіскальна функція, яку запроваджують в усіх країнах Європи», – пояснила Олена Макеєва.

За її словами, Мінфін розуміє, що підприємці неоднозначно сприймають такі кроки, і готове до співпраці та пошуку ефективних рішень. Олена Макеєва запросила бізнес до діалогу, зазначивши що готова спілкуватися з представниками підприємницької спільноти стільки, скільки знадобиться, аби зняти всі проблемні питання у запровадженні касових апаратів.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ

Джерело: http://chp.com.ua

You may also like

Leave a reply