Олег Скрипка відкриє виступ рок-гурту роботів Compressorhead у Дніпрі

Олег Скрипка відкриє виступ рок-гурту роботів Compressorhead у Дніпрі

Лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка візьме участь у головному інженерному шоу країни. Виконавець познайомить гостей Interpipe TechFest із легендарними рок-хітами у виконанні єдиного в світі гурту музикантів-роботів.

Compressorheadберлінський рок-гурт роботів, що грають музику у стилі heavy metal. Вони стали відомими завдяки виконанню пісень AC/DC, Motorhead, Black Sabbath на концертах та фестивалях в Австралії, Німеччині, США та інших куточках світу. Цього року вони вперше виступлять в Україні та стануть хедлайнером Interpipe TechFest.

Однією з особливостей гурту є те, що всі виконавці — чотирирукий барабанщик Stickboy, гітарист з 77 пальцями Fingers та інші, — грають на справжніх музичних інструментах. Перший виступ гурту, який відбудеться 19 жовтня, відкриє спеціальний гість фестивалю — Олег Скрипка.

Скрипка погодився стати амбасадором Compressorhead в Україні, адже сам він інженер за освітою і в минулому розробляв космічну техніку на Науково Виробничному Об’єднанні «Квант» у Києві. Тому сучасні технології та робототехніка близькі для нього так само, як і музична творчість.

Interpipe TechFest — головне інженерне шоу країни, яке відбудеться 19-20 жовтня у Дніпрі, в ПР «Лавина».

Оставить комментарий