1 листопада 2014 року Угода про асоціацію між Україною та ЄС набула чинності. І хоча уведення в дію норм Угоди, що стосуються глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі, відкладено до кінця 2015 року, український бізнес уже зараз має прагнути до використання можливостей преференційного доступу, наданих в односторонньому порядку Європейським Союзом, постійно шукати нових можливостей розвитку, у тому числі, через нарощування експорту.

Уже зараз варто вивчати нові інструменти отримання інформації про єдиний ринок ЄС, алгоритми роботи на ньому, а також нарощувати зв’язки з організаціями, що надають різноманітну допомогу у виході на європейські ринки.

Нові умови роботи, нову ситуацію треба розглядати, попри все, як нові можливості для розвитку, радше ніж потребу захиститися-відгородитися від нових загроз. Так функціонують розвинені економіки: будучи налаштованими на шанси та можливості, західні підприємці позитивно оцінюють ризики й шукають у них нові перспективи для зростання бізнесу.

У цьому матеріалі ми зосередимось на практичних потребах бізнесу в алгоритмах виходу на зовнішні ринки, на допомозі українським МСП з боку українських та міжнародних інституцій задля зростання й розвитку бізнесу в нових умовах.

Матеріал посібника повинен дати українським підприємцям можливість самостійно розібратись у багатьох питаннях та аспектах інтернаціоналізації бізнесу, краще зрозуміти шляхи і можливості реалізації своєї продукції в Європейському Союзі та в інших регіонах світу.

Посібник видано за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

PDF Завантажити БИЗНЕС ПЛАНЫ

Для планирования развития деятельности компании, оценки перспективности бизнеса и обоснования его инвестиционной привлекательности, привлечения внешнего финансирования Вам необходим качественный бизнес-план.

Компания Pro-Consulting является ведущей консалтинговой компанией Украины в сфере бизнес-планирования. На нашем сайте представлены типовые бизнес-планы, разработанные экспертами Pro-Consulting . Типовые бизнес-планы – это готовые детально проработанные проекты по наиболее перспективным направлениям малого и среднего бизнеса . Типовые бизнес-планы из нашего каталога помогут Вам моделировать, проектировать и анализировать Ваши бизнес идеи. 

You may also like

Leave a reply