15 грудня платформа Ringostat назвала переможців Рейтингу CRM-інтеграторів України. Підрядників оцінювали як представники digital-спільноти, так і 23 члени журі. Загалом у списку учасників було 114 агенцій.

Рейтинг створений для того, щоб допомогти українським компаніям розібратися на ринку автоматизації та знайти тих, хто зможе якісно впровадити у їхній бізнес CRM.

Серед членів журі були керівники відділів продажів, бізнес-девелопери, директори з маркетингу, IT-директори, аудитори, бізнес-аналітики та аналітики CRM з провідних компаній України, які вже мали досвід впровадження amoCRM або Бітрікс24 з інтегратором.

Вже зараз ви можете перейти на сайт рейтингу і побачити, як розподілилися місця в таблиці результатів.

Список ТОП-10 інтеграторів сформувався наступним чином.

1 місце: ITUA (Інформаційні технології України)

2 місце: «Фабрика Клієнтів»

3 місце: Profi CRM-UA

4 місце: Wise Solutions

5 місце: Prime Lab

6 місце: CRM Solutions

7 місце: Iceberg Agency

8 місце: A11 (ex. Business Inside)

9 місце: Auspex.ua

10 місце: Rubicon

Компанія ITUA, яка цього року перемогла, у минулорічному Рейтингу CRM-інтеграторів України була на третьому місці. Лідер минулого року, «Фабрика Клієнтів», тепер на другому місці. Прорив до трійки лідерів здійснила компанія Profi CRM-UA, яка у 2020 році посіла у Рейтингу тринадцяте місце.

Нагадаємо, що серед інформаційних партнерів цьогорічного заходу: Inweb, Sostav.ua, Internet Gate, Penguin Team, Netpeak, WebPromoExperts, 8P, Власна справа, SaaS-Nation, Serpstat, Multisearch.io, eSputnik, Netpeak Software, Marketer, Ecommerce , ApiX-Drive.

Вам також може сподобатися

Leave a reply