За 9 місяців роботи оплати проїзду смартфоном через Приват24 і QR-коди в Одесі, у 283 вагонах тролейбусів та трамваїв міста було придбано 1 105 812 квитків, враховуючи найскрутніші місяці початку війни, коли містом курсували буквально декілька десятків вагонів, замість 283.

Одеса поступово повертається до повноцінного життя: одесити почали активніше користуватися комунальним транспортом, про що свідчить статистика ПриватБанку. Відтак, якщо у березні цього року одесити через QR-код банку придбали лише 40 тис. квитків на проїзд, то вже у червні – майже 170 тис.

Нагадаємо, щоб оплатити проїзд у Одесі, потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Приват24 і відсканувати QR-код, що зображений на спеціальних стікерах у трамваї або тролейбусі. Користуватися Приват24 та розраховуватися за проїзд може клієнт будь-якого українського банку, додавши до електронного гаманця картку свого банку.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.