Vodafone Україна започатковує «Лігу тепла» – відкриту благодійну ініціативу для бізнесів – щоб допомогти пологовим будинкам України пережити складний зимовий сезон.  Як перший учасник челенджу компанія перераховує 20 000  євро на отеплення пологового будинку у місті Охтирка Сумської області.

«Ліга тепла» – це челендж для українських компаній, готових поділитись теплом з тими, хто його найбільше потребує. Компанія взяла за мету згуртувати відповідальні українські компанії, щоб гарантувати по всій Україні теплу зиму для лікарень та пологових будинків, маленькі пацієнти яких особливо чутливі до перепадів температури.

Зважаючи на виклики теплопостачання цієї зими і ризики використання традиційних джерел в умовах війни, для обігріву пологових і лікарень вирішили застосувати альтернативне опалення – теплові помпи.  Це обладнання має високий коефіцієнт продуктивності,  воно надійне в експлуатації, екологічне і працює від енергії землі та повітря. 

«Самотужки долати проблеми складно. Але гуртом ми спроможні зігріти багато маленьких сердець. Адже, як показує досвід останніх місяців,  можливості об’єднаних українців –  неймовірні. Сьогодні я оголошую про перші 20 000 євро від українського оператора Vodafone, які підуть на отеплення пологового будинку міста Охтирка Сумської області. Я передаю челендж далі і запрошую український бізнес доєднуватись до ініціативи, щоб подарувати тепло малюкам», –  закликає  Ольга Устинова, генеральна директорка  Vodafone Україна.

Доєднатись може будь-яка компанія, умова участі – перерахувати 20 000 євро для отеплення пологових будинків альтернативним опаленням та публічно оголосити про приєднання до «Ліги тепла». CEO компанії може зробити це на своїх сторінках в соціальних мережах, вдягнувши свій улюблений теплий шалик – символ проєкту.

Партнером ініціативи виступає благодійний фонд «Твоя опора», який є одним з найбільших фондів України. Отеплення також можна профінансувати самостійно – через власноруч обраний фонд або підрядника. Готові приєднатись до «Ліги тепла» або хочете дізнатись про проєкт більше? Тоді заповнюйте заявку за посиланням

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 30 червня 2022 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 159 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 2 кв. 2022 року перевищили 33,6 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 16,6 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють у різних галузях і країнах. Основні напрями діяльності: нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Comments are closed.