Українці, які знаходяться у роумінгу, тепер можуть придбати новий український номер і почати користуватись послугами Vodafone Україна.

Як це зробити

  1. Придбати стартовий пакет eSim SuperNet Pro на сайті інтернет-магазину VF Retail.
  2. Завантажити eSim профіль у телефон через налаштування. Детальна інструкція є тут: eSIM – віртуальна SIM-карта | Vodafone Україна
  3. Активувати стартовий пакет: подзвонити на номер +380500400111 та дочекатися завершення дзвінка.

Перш ніж скористатись цією опцією, варто перевірити, чи підтримує пристрій технологію eSIM.

Клієнтам, які активували пакет з новим номером, доступні усі звичайні дії: користування мобільним інтернетом, голосовим зв’язком та SMS, поповнення рахунку, замовлення послуг, тощо. Користування номером тарифікується згідно умов та вартості послуг у роумінгу.

Vodafone пропонує усім своїм клієнтам, які знаходяться у роумінгу, безкоштовне підключення послуги «Доступний роумінг».  Послуга включає в себе 10ГБ інтернету, 300 хвилин: 250 вихідних хвилин для дзвінків на номери Vodafone Україна, 50 хвилин для дзвінків на інших українських операторів, в країні перебування, а також для вхідних дзвінків. У пакет також входить 100 SMS на всі напрямки. «Доступний роумінг» можна підключити безкоштовно – за умови підключеного українського пакету послуг за тарифом, а для контрактних абонентів – за умови сплаченого рахунку. Підключення можна здійснити в застосунку My Vodafone або набрати комбінацію *600*6#

Про технологію eSIM

eSIM дозволяє відмовитися від застосування фізичної SIM-карти, замінивши її віртуальною. Для цього в сучасних гаджетах виробники встановлюють мікрочіп, який дозволяє завантажувати цифрову SIM-карту шляхом сканування QR-коду. Таким чином, користувачі отримують можливість купувати або міняти SIM- карту віддалено, не витрачаючи час на похід до магазину для отримання фізичної карти.

Віртуальна SIM-карта має ще цілу низку переваг:

  • eSIM дозволяє власникам mono-SIM пристроїв значно розширити можливості своїх гаджетів і використовувати в одному смартфоні кілька профілів – до 10 номерів (залежить від установок виробника);
  • eSIM може використовуватися в пристроях без слотів для SIM-карт, наприклад, в планшетах;
  • eSIM забезпечує додатковий рівень безпеки. Її не можна пошкодити, втратити або витягнути зі смартфона, а це ще один бар’єр для шахраїв і можливість знайти зниклий смартфон або планшет.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 30 червня 2022 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 159 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 2 кв. 2022 року перевищили 33,6 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 16,6 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють у різних галузях і країнах. Основні напрями діяльності: нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Comments are closed.