Окремі пакети ПЗ ESI[tronic] для спеціалістів із дизельних двигунів, електроніки та вантажних СТО

  • Три пакетні пропозиції ESI[tronic] 2.0 на вибір: «Діагностика», «Просунутий» і «Майстер»;
  • У ПЗ ESI[tronic] 2.0 закладено всі ключові функції для діагностики автомобілів;
  • Пакети «Просунутий» і «Майстер» призначені для майстерень, які потребують конкретніших інструментів обслуговування та ремонту автомобілів.

Компанія Bosch переглянула процес придбання ліцензії на програмне забезпечення ESI[tronic] 2.0 Online. Нові ліцензійні пакети точніше відповідають щоденним завданням, з якими доводиться стикатися спеціалістам СТО. Майстерням тепер простіше вибрати саме той варіант ПЗ ESI[tronic], який найліпше відповідає їхнім операційним потребам. Усього будуть доступні три варіанти, що доповнюють один одного: «Діагностика», «Просунутий» і «Майстер». Нове програмне забезпечення Bosch містить дані про 90 000 моделей транспортних засобів від 150 різних виробників. Також ПЗ автоматично оновлюється та поповнюється даними з діагностики та ремонту нових моделей. Два пакети доповнень включають інформацію про запасні частини та ремонт електронних компонентів, а також дизельних компонентів. Діагностичне програмне забезпечення Bosch доступне й для СТО, що займаються обслуговуванням комерційного транспорту, трейлерів, автобусів і мікроавтобусів, сільськогосподарської та будівельної техніки, а також стаціонарних двигунів.

Професійна діагностика

ESI[tronic] допомагає розібратися в інструментах Bosch, призначених для професійної діагностики, обслуговування та ремонту різних транспортних засобів. ПЗ містить всю необхідну технічну інформацію про конструкцію автомобілів, їхні компоненти й електронні блоки управління. Ключовим елементом ESI[tronic] є функція діагностики різних блоків управління. Фахівець бачить на екрані повний список ЕБУ з актуальними статусами, а також усі збережені в них дані про пробіги та помилки. Спеціалісти СТО за допомогою ПЗ Bosch можуть проводити автоматичні тести, калібрувати датчики та навчати компоненти систем, завершуючи свою роботу скиданням помилок й зануленням сервісних інтервалів. Каталог запасних частин надає доступ до списку всіх компонентів, що випускаються Bosch, включно із  сервісною інформацією про них та інструкціями зі встановлення. Спеціальний розділ EBR (від англ. «ремонт, заснований на особистому досвіді») призначений для діагностики та ремонту найскладніших випадків. Він є базою даних усіх поширених проблем, які зустрічаються в процесі ремонту окремих моделей автомобілів. Якщо подібна проблема виявляється під час діагностики, ПЗ ESI[tronic] порекомендує техніку перевірене раніше рішення.

Розширені функції із пакетом «Просунутий»

На додаток до всіх функцій базового пакету «Діагностика», версія ESI[tronic] 2.0 «Просунутий» містить посібники з ремонту, випущені як Bosch, так і автовиробниками, разом із покроковими інструкціями з діагностики та ремонту з цільовими значеннями параметрів, діаграмами електропроводки та описами функціональних принципів.

Пакет ESI[tronic] «Майстер»

Пакет «Майстер» включає всі функції та бази даних ПЗ Bosch ESI[tronic] 2.0, необхідні для професійної діагностики транспортних засобів, у тому числі розширені електросхеми систем комфорту, сервісні діаграми та детальніші описи. Фахівець СТО може вивести на екран схеми провідні системи керування двигуном, систем комфорту, а також інформацію про місце конкретних компонентів. Розгорнуті сервісні рекомендації містять інструкції з перевірки деталей, їхні номенклатурні номери та навіть цільові значення — тобто все, що необхідно для обслуговування та ремонту за специфікаціями автовиробників.

Пакети ESI[tronic] для спеціалістів із ремонту компонентів

Пакет ESI[tronic] «Ремонт компонентів» призначений для тих механіків, хто працює зі складним обладнанням сучасних дизельних двигунів. Він містить інструкції з ремонту, схеми компонентів і списки номенклатурних номерів запасних частин. Пакет ESI[tronic] «Ремонт електричних компонентів» надає доступ до інформації, що постійно оновлюється, про всі електронні компоненти, що встановлюються на сучасних транспортних засобах. Окремо варто підкреслити, що ПЗ ESI[tronic] 2.0 також доступне майстерням, які займаються обслуговуванням і ремонтом комерційного транспорту. Пакет ESI[tronic] Truck включає такі модулі, як загальна інформація про транспортний засіб, діагностичні дані, інструкції з обслуговування, електросхеми та каталог запасних частин. Пакет ESI[tronic] Off-Highway створений на базі пакету Truck і призначений для майстерень, що обслуговують сільськогосподарську та будівельну техніку, а також стаціонарні двигуни.

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює близько 394 500 працівників (станом на 31 грудня 2020 року). Продажі компанії у 2020 році за попередніми оцінками склали 71,6 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та Будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для «розумних будинків», промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень для клієнтів. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами та рішеннями, які або містять штучний інтелект (AI), або були розроблені та виготовлені з його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі за допомогою інноваційних продуктів та послуг, що надихають. Компанія Bosch створює технології, які «винайдені для життя». До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх і регіональних компаній у 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних та торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційний потенціал. У 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу працюють 72 600 співробітників у галузі досліджень та розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення.

Компанію заснував Роберт Бош (1861-1942) у 1886 році у Штутгарті  як «Майстерню точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. 94% акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткова інформація доступна онлайн на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

16 тисяч бізнес-кредитів на 16 мільярдів гривень: ПриватБанк став абсолютним лідером за обсягами кредитування по державній програмі “Доступні кредити 5-7-9%”

Як повідомили в Міністерстві Фінансів України, ПриватБанк став абсолютним лідером по сумі кредитів, виданих по державній програмі ...

Leave a reply