6 листопада о 15.00 у Комітетах Верховної Ради України відбудеться круглий стіл: “Проект нової редакції Закону України «Про державну підтримку розвитку малого та середнього підприємництва в Україні»: нові підходи, виклики та можливості”.

В обговоренні візьмуть участь народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства.

Захід відбудеться за підтримки Проекту USAID “Впевнений бізнес – заможна громада”, що реалізується Центром міжнародного приватного підприємницва (CIPE).

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Мета заходу: обговорити основні підходи до стимулювання розвитку, а також інструменти державної підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва в межах підготовки до розгляду Верховною Радою України проекту нової редакції Закону України «Про державну підтримку розвитку малого та середнього підприємництва в Україні».

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ

Попередня реєстрація триватиме до 5 листопада до 15.00. Оскільки кількість місць у залі обмежена, реєстрація вважатиметься підтвержденою тільки після отримання листа на e-mail 5 листопада.

Контактна особа: Наталія Жугай, +38 067 323 71 25, [email protected]

Джерело: Національна платформа МСБ

You may also like

Leave a reply