Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 19 червня 2023 р. № 618, якою затверджено нові зразки марок акцизного податку для:

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 19 червня 2023 р. № 618, якою затверджено нові зразки марок акцизного податку для:

– алкогольних напоїв вітчизняного та імпортного виробництва;

– тютюнових виробів, тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, вітчизняного та імпортного виробництва.

Крім того, внесено зміни до п. 5 Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв, тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1251.

Державній податковій службі доручено:

– забезпечити виготовлення та продаж з 25 серпня 2023 р. марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, вітчизняного та імпортного виробництва в установленому порядку;

– припинити з 1 вересня 2023 р. продаж марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв, тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, зразки яких затверджено постановами Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 74 та від 29 жовтня 2020 р. № 1037;

– забезпечити проведення станом на 1 вересня 2023 р. інвентаризації марок акцизного податку для маркування алкогольних напої, тютюнових виробів, тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, попереднього зразка у продавця марок;

– на підставі актів інвентаризації забезпечити до 1 листопада 2023 р. повернення марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, попереднього зразка до державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» засобами спецзв’язку для подальшого знищення.

Джерело: Lexinform

You may also like

Comments are closed.