Вибір користувачів туристичного проєкту Vodafone – Find&Follow. Village Routes

Напрямок Village Routes туристичного проєкту Find&Follow від Vodafone стартував у липні 2020 року. Його мета – підтримка розвитку сільського туризму, місцевих громад та малого бізнесу, а також створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Сільські туристичні маршрути є малолюдними та безпечними, що особливо актуально в умовах поширення COVID-19.

Напередодні літніх відпусток ми підібрали п’ять цікавих місць на Закарпатті, на які варто звернути увагу та включити до свого плану мандрівок Україною:

  1. Національний природний парк «Ужанський» знаходиться на кордоні трьох держав – України, Польщі та Словаччини. Парк входить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси Карпат». На території заповідника ростуть найстаріші в Україні тисячолітні дуби, є карстові печери, місце падіння метеориту, мінеральні джерела та 522 види тварин, збережено дерев’яні храми у бойківському та лемківському стилях.
  2. Село десяти музеїв Колочава входить до національного природного комплексу «Синевір». Найпопулярнішим музеєм у Колочаві є музей архітектури та побуту «Старе село». Інші 9 музеїв також не менш цікаві, тому радимо відвідати кожен. Окрім музеїв у Колочаві є Школа вівчарства, де можна опанувати випас овець, приготування бринзи, а також повчитись грати на трембіті чи сопілці.
  3. Озірце або Дике озеро – це високогірна водойма, розташована посеред ялинового лісу у Міжгірському районі. Тут тихо та безлюдно. Озірце – це ідеальне місце, щоб насолодитися природою Карпат і зробити колоритні фото на поваленому в озеро дереві. На березі озера є альтанка та лавочки. Неподалік Озірця знаходиться єдиний у Європі Музей лісосплаву.
  4. Перша равликова ферма на Закарпатті знаходиться в Нижньому селищі на Хустщині. Тут пропонують спробувати равликів по-бургундськи, по-діжонськи та по-закарпатськи. Поруч з фермою розташована «Селиська сироварня», де можна продегустувати та придбати сири, які виготовляють за швейцарською технологією з молока місцевих корів.
  5. Курорт Шаян знаходиться за 18 км від міста Хуст на схилах Виторлаг-Гутинського хребта. Шаян славиться цілющою мінеральною водою, чистим повітрям та мальовничою природою. Тут можна і потрібно залишитись надовше. А за 12 км від Шаяна, у селі Велятино, є свердловина з унікальною термальною водою. Також у Велятино організовують сплав по річці Тиса та готують на багатті автентичний суп – велятинську дзямбу.

На сайті проєкту Find&Follow є вісім унікальних маршрутів Закарпаттям. Окрім локацій, описаних вище, тут можна знайти і шафранове поле, і найбагатше село в Україні, і спа-курорти, і лавандові поля, і навіть церкву, яка є об’єктом світової спадщини ЮНЕСКО.

Перелік маршрутів постійно доповнюється новими напрямками в усіх областях України, а покриття мережі 4G (LTE 900 МГц) від Vodafone у сільській місцевості дає можливість знаходитись онлайн під час подорожей.

Про Find&Follow

У 2015 році Vodafone запустив соціальний проєкт Find&Follow. City Routes з метою створення цифрової інфраструктури для розвитку туризму в Україні. City Routes – це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам’яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам’яток, кам’яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У липні 2020 року, в рамках туристичного проєкту Find & Follow, Vodafone презентував новий напрямок для подорожей – Village Routes. Маршрути Village Routes розраховані на 1-3 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні маршрути, відвідування музеїв, історичних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій тощо. Пропозиції будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів.

Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Миколаївської, Кіровоградської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Усі користувачі туристичного сайту Find&Follow від Vodafone можуть забронювати номер у будь-кому готелі мережі Reikarz зі знижкою 10%. Для цього потрібно скористатись промо-кодом «FindandFollow».

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *